
Знищувач документів Agent 0514.5 X (2х12) (6010234) ( 28958 )
4 406 ₴
- В наличии
- Код: 6010234
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактна, зручна модель для персонального використання вдома та в офісі. Перехресне різання, 5-й рівень секретності, розмір фрагментів 2х12 мм. Знищує одночасно до 5 аркушів паперу (70 гм2). Приймає документи, скріплені скобами. Можливість знищення пластикових карток. Автоматичний старт/стоп, реверс. Об'єм кошика для відходів 14 л. Термозахист двигуна від перегрівання. Оглядове вікно для контролю рівня заповнення кошика. ТМ Agent —??·птимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подача | Нет |
| Автостарт/стоп | Да |
| Габариты | 315х160х345 мм |
| Дисплей | Нет |
| Емкость корзины | 10 - 15 л |
| Количество уничтожаемых листов за раз | 10 и менее |
| Размер фрагментов | 2х12 мм |
| Реверс | Да |
| Скорость уничтожения | 37 мм/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип резки | перекрестная |
| Уничтожение бумаги | Да |
| Уничтожение компакт-дисков | Нет |
| Уничтожение платежных карт | Да |
| Уничтожение скоб/скрепок | Да |
| Уровень безопасности | 5 |
| Уровень шума | 70 дБ дБ |
| Формат | А4+ |
| Ширина гнезда подачи | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 406 ₴




