Компактна, зручна модель для персонального використання вдома та в офісі. Перехресне різання, 4 рівень секретності, розмір фрагментів 4х32 мм. Знищує одночасно до 10 аркушів паперу (70 гм2). Приймає документи, скріплені скобами. Можливість знищення пластикових карток. Автоматичний старт/стоп, реверс. Об'єм кошика для відходів 14 л. Термозахист двигуна від перегрівання. Оглядове вікно для контролю рівня заповнення кошика. ТМ Agent —??·птимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подача | Нет |
| Автостарт/стоп | Да |
| Габариты | 315x160x345 мм |
| Дисплей | Нет |
| Емкость корзины | 14 л |
| Количество уничтожаемых листов за раз | 10 и менее |
| Размер фрагментов | 4х32 мм |
| Реверс | Да |
| Скорость уничтожения | 37 мм/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип резки | перекрестная |
| Уничтожение бумаги | Да |
| Уничтожение компакт-дисков | Нет |
| Уничтожение платежных карт | Да |
| Уничтожение скоб/скрепок | Да |
| Уровень безопасности | 4 |
| Уровень шума | 70 дБ дБ |
| Формат | А4+ |
| Ширина гнезда подачи | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 564 ₴






