
Монітор MSI 23.8" PRO MP241 E14V VA Black 144Hz ( 22760 )
4 857 ₴
- Готово к отправке
- Код: PRO MP241 E14V
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ефективність удень, домінування вночі
Монітор PRO MP241 E14V поєднує частоту оновлення 144 Гц і технологію Adaptive-Sync для плавного ігрового та робочого процесу. Дизайн EysErgo, можливість кріплення VESA та функція HDR Ready підвищують комфорт і занурення, роблячи його ідеальним універсальним рішенням.
144 Гц, 1 мс MPRT, Adaptive-Sync
Розкрийте весь потенціал свого монітора завдяки високій частоті оновлення. Від безперебійної багатозадачності на роботі до надзвичайно плавного ігрового процесу та плавних візуальних ефектів, створених штучним інтелектом, кожна деталь оживає з точністю і швидкістю.
Незалежно від того, створюєте ви, граєте чи впроваджуєте інновації — це продуктивність, яку ви можете побачити та відчути.
Елегантна інтеграція з кріпленням VESA
Стандартна конструкція кріплення VESA дає змогу встановлювати серію Cubi та міні-ПК на задній панелі монітора, що дає змогу впорядкувати робочий простір.
Підтримка MSI Power Link
MSI Power Link з HDMI CEC дає змогу вмикати міні-ПК за допомогою кнопки на моніторі, підвищуючи ефективність і покращуючи користувацький досвід.
HDR Ready
Технологія HDR Ready забезпечує насиченіші кольори, глибший контраст і яскравіші деталі для реалістичного перегляду. Незалежно від того, використовуєте ви монітор для роботи, перегляду фільмів чи ігор, він підіймає продуктивність екрана на новий рівень.
Дизайн слота для аксесуарів
Слот для аксесуарів забезпечує зручне зберігання невеликих периферійних пристроїв, завдяки чому ваше робоче місце залишається організованим і акуратним. Він ідеально підходить для кабелів, адаптерів та інших необхідних речей, підвищує ефективність і підтримує лад у робочому просторі.
Оновлення прошивки
PRO MP241 E14V може оновлювати прошивку через роз'єм DP, що є простим і зручним у використанні. Це дає користувачам самостійно оновлювати прошивку в будь-який час, коли MSI випускає нову версію. Це гарантує, що екран завжди буде в оптимальному стані.
Простота на кінчиках ваших пальців — застосунок Display Kit
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Display Kit надає найзручніший інструмент — правильне зображення, яке дає змогу вам одночасно читати та насолоджуватися зображенням, а також колірний режим для роботи або повсякденного використання.
Створено для сучасних професіоналів
Натхненний прагненням молодого покоління до простоти та ефективності, задній кожух монітора прикрашений вишуканими гравіюваннями. Цей елегантний дизайн символізує безмежні можливості, що робить його ідеальним супутником для молодих професіоналів.
Насолоджуйтеся високоякісною розвагою завдяки плавнішій частоті оновлення 144 Гц.
Дисплей із сертифікатом TUV забезпечує захист і здоров'я зору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 2.94 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 541.93x397.46x181.15 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 3500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 4 857 ₴





