
Монітор MSI 26.5" MAG 274QP QD-OLED X24 Black 240Hz ( 24142 )
30 642 ₴
- Готово к отправке
- Код: MAG 274QP QD-OLED X24
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MAG 274QP QD-OLED X24 — ігровий монітор із панеллю QD-OLED 3-го покоління, частотою 240 Гц, відгуком 0,03 мс і сертифікацією VESA ClearMR 13000. Технологія OLED Care 2.0 захищає від блякнення й продовжує термін експлуатації.
OLED під захистом 24/7
Оновлення панелі тепер відбувається раз на 24 години замість 16, що мінімізує переривання. Нагадування відбивається за пів години до оновлення, а сам процес запускається автоматично, зберігаючи якість зображення та термін експлуатації екрана.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.03 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 609.3x427.1x241.9 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ | 25" - 26.9" |
| Диагональ экрана | 26.5" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 400 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 30 642 ₴




