
Монітор MSI 27" MAG 274QRFW E20 IPS White 200Hz ( 24100 )
12 512 ₴
- Готово к отправке
- Код: MAG 274QRFW E20
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ігровий монітор MSI MAG 274QRFW E20
Відчуйте перевагу в грі з монітором MSI MAG 274QRFW E20. Обладнаний 27-дюймовою панеллю WQHD (2560x1440) Rapid IPS, він забезпечує виняткову чіткість зображення й реалістичні кольори. Завдяки частоті оновлення 200 Гц і неймовірно швидкому відгуку 0,5 мс (GtG, Min), монітор ідеально підходить для FPS, RPM/MMORPG і симуляторів польоту та перегонів.
Монітор сертифікований за стандартом DisplayHDR 400, що покращує деталізацію у світлих і темних сценах, надаючи зображення глибини та яскравості. Технологія AI Vision підкреслює деталі в темних зонах і насичує кольори максимально реалістичної картинки.
Основні переваги:
— Rapid IPS панель: швидкий час відгуку 0,5 мс, оптимізовані кольори та яскравість.
- 200 Гц: плавне передавання руху та швидка реакція в динамічних сценах.
- Технологія AI Vision: покращує видимість у темних сценах і насичує кольори.
- Зменшення синього світла: програмне рішення для зниження навантаження на очі.
- Надійність і міцність: корпус із металоподібною жорсткістю й ефективним охолодженням витримує тривалі ігрові сесії.
MSI MAG 274QRFW E20 — це ваш крок до нового рівня ігрового досвіду, де кожна деталь має значення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 200 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.5 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 613.5x406.3-536.3x227.9 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Белый |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 12 512 ₴




