
Зарядна станція Marstek Venus-A 1200W, 2120Wh Black ( 28076 )
47 119 ₴
- В наличии
- Код: Venus-A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядна станція Marstek Venus-A 1200W, 2120Wh Black
Надійна LiFePO4 батарея ємністю 2.12kWh з терміном експлуатації до 15 років і високопродуктивний інвертор на 1.2kW гарантують енергетичну незалежність. А функціональний застосунок, можливість масштабування до 12.72kWh і легкий монтаж забезпечать гнучкість настроювання і простоту експлуатації. Зарядна станція Venus-A від Marstek — готове Plug&Play рішення для живлення електроенергією будинку, квартири або офісу.
Особливості:
LED-індикатори на передній панелі: показується стан мережі (GRID), режим резервного живлення (BACKUP), рівень заряду акумулятора (BATTERY), статус сонячних панелей (PV) і Wi-Fi.
Тиха робота: Рівень шуму становить менш ніж 30 дБ. Станція працює майже безшумно, тому оптимально підходить для використання у квартирах і житлових приміщеннях.
Віддалене керування: Під'єднуйте станцію??? до мобільного застосунка MARSTEK APP через Wi-Fi/Bluetooth і отримуйте повний контроль над усіма параметрами системи.
Стильний дизайн: Станція має мінімалістичний вигляд у класичному чорному кольорі, завдяки чому ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Вхідні та вихідні порти:
GRID (вхід/вихід): спеціальний роз'єм для під'єднання станції до домашньої електромережі (заряджання/віддання енергії).
BACKUP: стандартна EU-розетка АС для прямого приєднання побутових приладів.
PV1/2/3/4: роз'єми для під'єднання сонячних панелей.
Ethernet: мережевий порт для під'єднання до інтернету.
Батарея:
Номінальна напруга: 41.6V
Ємність: 2120Wh
Циклів перезаряджання: >6000
Тип батареї: LiFePO4
Глибина розряджання: 90%
Вхід:
Максимальна вхідна потужність: 2.4kW
Діапазон робочої напруги MPPT: 16-60V
Максимальний вхідний струм (один канал): 20A
Кількість трекерів MPPT: 4
ККД MPPT: 99.8%
Вхід/вихід АС:
Номінальна потужність: 1200W
Тип під'єднання до мережі: L/N/PE
Номінальна напруга мережі: 230V
Номінальна частота: 50Hz
Номінальний струм мережі: 5.22A
Коефіцієнт потужності: >0.99 (за замовчуванням) / 0.8 випереджальний — 0.8 індуктивний (регульований)
THDi: <3%
Вихід BACKUP:
Номінальна вихідна потужність: 1.2kVA
Максимальна вихідна потужність: 1.44kVA, 60с
Номінальна вихідна напруга: 230V
Номінальна вихідна частота: 50Hz
THDu (лінійне навантаження): <3%
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marstek |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | - |
| USB Type-A | - |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | - |
| Адаптер переменного тока | - |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | - |
| Время зарядки от сети | 2 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | нет данных |
| Выход USB Type-A | - |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | - |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | - |
| Дисплей | без дисплея |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 2120 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 6000+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Нет |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 2400 Вт |
| Номинальная мощность | 1200 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 1 шт |
| Переменный ток | 1 х 230 В |
| Пиковая мощность | 1440 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Нет |
| Прикуриватель | Нет |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Да |
| Рабочая температура | от -20°С до +60°C |
| Размеры | 400 x 285 x 168 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Нет |
| Солнечная панель | 2400 Вт |
| Технология зарядки | нет данных |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 47 119 ₴







