Зарядна станція Marstek Venus-E 2500W, 5120Wh Black
Надійна LiFePO4 батарея ємністю 5120Wh з терміном експлуатації до 15 років і високопродуктивний інвертор на 2500 W гарантують енергетичну незалежність. А функціональний застосунок і легкий монтаж забезпечать гнучкість настроювання і простоту експлуатації. Зарядна станція Venus-E від Marstek — готове Plug&Play рішення для живлення електроенергією будинку, квартири або офісу.
Особливості:
LED-індикатори на передній панелі: показують статус помилок (WARN), статус мережі (GRID), режим резервного живлення (BACKUP), рівень заряду акумулятора (BATTERY), під'єднання датчика струму (CT), статус Wi-Fi та Bluetooth.
Тиха робота: Рівень шуму становить менш ніж 30 дБ. Станція працює майже безшумно, тому оптимально підходить для використання у квартирах і житлових приміщеннях.
Віддалене керування: Під'єднуйте станцію?? до мобільного застосунка MARSTEK APP через Wi-Fi/Bluetooth і отримуйте повний контроль над усіма параметрами системи.
Стильний дизайн: Станція має мінімалістичний вигляд у класичному чорному кольорі, завдяки чому ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Вхідні та вихідні порти:
GRID (вхід/вихід): спеціальний роз'єм для під'єднання станції до домашньої електромережі (заряджання/віддання енергії).
BACKUP: стандартна EU-розетка АС для прямого приєднання побутових приладів.
RS485: роз'єм для під'єднання лічильників та інших пристроїв.
LAN: мережевий порт для дротового під'єднання до інтернету.
Батарея:
Номінальна напруга: 51.2V
Ємність: 5120Wh (100Ah)
Циклів перезаряджання: >6000
Тип батареї: LiFePO4
Глибина розряджання: 90%
Вхід АС:
Номінальна потужність: 2.5kW
Тип під'єднання до мережі: L/N/PE
Номінальна напруга мережі: 230V
Діапазон напруги: 187-253V
Номінальна частота: 50Hz
Номінальний струм мережі: 10.9A
Коефіцієнт потужності: >0.99 (за замовчуванням) / 0.8 випереджальний — 0.8 індуктивний (регульований)
THDi: <3%
Вихід АС (під'єднання до мережі):
Номінальна потужність: 0.8kW (за замовчуванням) / 2.5kW (*преміум)
Тип під'єднання до мережі: L/N/PE
Номінальна напруга мережі: 230V
Діапазон напруги: 187-253V
Номінальна частота: 50Hz
Номінальний струм мережі: 3.48A (за замовчуванням) / 10.9 A (*преміум)
Коефіцієнт потужності: >0.99 (за замовчуванням) / 0.8 випереджальний — 0.8 індуктивний (регульований)
THDi: <3%
Вихід АС (автономний режим):
Номінальна вихідна потужність: 2.5kVA
Максимальна вихідна потужність: 3.5kVA, 10с
Номінальний вихідний струм: 10.9A
Номінальна вихідна напруга: 230V
Номінальна вихідна частота: 50Hz
THDu (лінійне навантаження): <3%
Загальні характеристики:
ККД: >93.5%
Клас захисту: I
Рівень перенапруги/ Рівень напруги, яке витримує система: DC II/AC III
Тип ізоляції: Ізольований
Діапазон робочих температур: від -20? до 55? (Збереження від -30? до 85?)
Відносна вологість: 0-95%
Клас захисту корпусу: IP65
Метод охолодження: Природна конвекція
Максимальна робоча висота: 2000 м
Стандарт під'єднання до мережі: EN50549-1
Нормативні документи: IEC62040, IEC62477
EMC: IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4
Під'єднання до мережі АС: Побутова вилка (Euro 16A)
Дисплей: LED
Інтерфейси зв'язку: WiFi та RS-485 (водонепроникний авіаційний роз'єм)
Комплектація
1х зарядна станція Venus-E
1х кабель ОС
1x комплект кріплень
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marstek |
| Вес | 60 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | - |
| USB Type-A | - |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | - |
| Адаптер переменного тока | - |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Да |
| Время зарядки от прикуривателя | - |
| Время зарядки от сети | 1 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | - |
| Выход USB Type-A | - |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | - |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | - |
| Дисплей | без дисплея |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 5120 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 6000+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Нет |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Нет |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 2500 Вт |
| Номинальная мощность | 800 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 1 шт |
| Переменный ток | 1 х 230 В |
| Пиковая мощность | 2500 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Прикуриватель | Нет |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Да |
| Рабочая температура | от -20°С до +55°C |
| Размеры | 480 x 153 x 624 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Нет |
| Солнечная панель | - |
| Технология зарядки | нет данных |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Нет |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 74 399 ₴




