Хмарний керований комутатор 9GE+1SFP з 8-портовим PoE
TEG2210P-8-120W — це 10-портовий комутатор PoE з підтримкою вебкерування й керування програмами Tenda CloudFi. Сумісний зі стандартами 802.3af/at цей комутатор забезпечує до 30 Вт на порт і до 110 Вт загалом.
Він також підтримує виявлення петель і обмеження невідомого доступу, а також цілодобовий сторожовий таймер, що робить його ідеальним вибором для додавання у вашу мережу пристроїв захисту даних, як-от точки доступу, камери та IP-телефони, а також для скорочення часу та витрат на обслуговування.
Особливості:
- підтримка QVLAN, DHCP Snooping, захисту від петель тощо;
- вихідна потужність одного порту 30 Вт, максимальна вихідна потужність 110 Вт;
— підтримка віддаленого керування через вебплатформу, керування мобільними застосунками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 9 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | Нет |
| RS-232 (COM) | Нет |
| SFP | 1 |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | Нет |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 110 Вт |
| Вес | нет данных г |
| Входит в комплект | коммутатор, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 120 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 10 портов |
| Поддержка PoE | с поддержкой PoE |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / нет / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 177.5 x 104 x 26 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Уровень управления | нет данных |
| Форм-фактор | настольный + настенный |
Информация для заказа
- Цена: 3 117 ₴





