
Бездротовий маршрутизатор Netis NX31 ( 22300 )
2 611 ₴
- Готово к отправке
- Код: NX31
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Роутер netis NX31 Wi-Fi 6 AX3000 гігабітний дводіапазонний з підтримкою Easy Mesh і Wireguard
Дводіапазонний Wi-Fi 6: обладнаний новітньою бездротовою технологією, Wi-Fi 6, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і зниження навантаження на мережу.
Швидкість нового покоління до 3000 Мбіт/с: насолоджуйтеся плавним передаванням потоків, завантаженням та іграми без буферизації завдяки швидкості Wi-Fi до 3,0 Гбіт/с.
Під'єднуйте більше пристроїв: технологія Wi-Fi 6 передає більше даних на більшу кількість пристроїв за допомогою революційної технології OFDMA за одночасного зниження затримки.
Потужний процесор: Двоядерний процесор із частотою 1.3 ГГц (Cortex A9) забезпечує безперебійний зв'язок між вашим маршрутизатором і всіма під'єднаними пристроями.
Широке покриття: Beamforming і чотири антени об'єднуються для забезпечення цілеспрямованого приймання на віддалених пристроях, а також підтримка
Easy mesh: Підтримка технології Easy Mesh.
Wireguard сервер і Wireguard клієнт забезпечують захист даних і безпечне під'єднання до мережі підприємства
Просте налаштування: налаштуйте маршрутизатор за лічені хвилини за допомогою простого вебінтерфейса.
Зворотна сумісність: підтримує всі стандарти 802.11 і всі пристрої Wi-Fi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netis |
| Количество антенн | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Нет |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.815 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Репитер |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 50+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | с поддержкой Mesh |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 279 x 249 x 68 мм |
| Скорость Wi-Fi | 2.1 - 3.0 Гбит/с |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX3000 |
| Тип монтажа | настольный / настенный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 / WPA/WPA2-Enterprise |
Информация для заказа
- Цена: 2 611 ₴



