
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate IronWolf NAS 5400rpm 256MB (ST6000VN006) ( 27338 )
13 080 ₴
- Нет в наличии
- Код: ST6000VN006
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Витривалі. Готові до роботи. Масштабовані.
Накопичувачі IronWolf створені для мережевих сховищ. Вони забезпечують безперервну роботу та підтримують технологію AgileArray, що гарантує гнучкість і надійність системи. Багатокористувацька технологія та високий ліміт робочого навантаження забезпечують продуктивність і масштабованість, необхідні для успіху вашого підприємства.
Підтримка NAS і систем із декількома відсіками, вбудовані датчики обертової вібрації
Диски IronWolf вже визнані найкращими у своєму класі. Їх найбільш місткі моделі обладнані датчиками обертової вібрації, що дають змогу підтримувати продуктивність у системах NAS з декількома відсіками.
Багатокористувацька технологія відкриває нові можливості
Багатокористувацька технологія відкриває нові можливості використання мережевих сховищ, підвищуючи ліміт робочого навантаження й даючи змогу кільком користувачам одночасно працювати із сервером мережевого сховища. Якщо ви творчий працівник або господар підприємства малого бізнесу, IronWolf — це те, що вам потрібно.
Дайте волю творчості з IronWolf і мережевим сховищем
У вас творча професія? З місткою надійною системою зберігання даних ви зможете працювати де завгодно та встигати все вчасно. Диски IronWolf і IronWolf Pro для NAS забезпечують цілодобовий віддалений доступ, резервне копіювання й обмін файлами, щоб ви могли легко ділитися ідеями. До того ж, завдяки широким можливостям масштабування накопичувачі IronWolf і IronWolf Pro дають змогу нарощувати місткість систем зберігання даних у міру зростання компанії.
Розширте корпоративне мережеве сховище
Успішні підприємства малого бізнесу потребують ефективної системи зберігання даних. Диски IronWolf оптимізовані для використання в мережевих сховищах і середовищах із декількома RAID-масивами. Вони витримують вібрацію, високі робочі навантаження та трафік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем буфера | 256 MB |
| Назначение | Для сетевых хранилищ |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 630 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 ч |
| Габариты | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
| Дополнительная информация | поддерживают технологию AgileArray, гарантирующую гибкость и надежность системы |
| Максимальный уровень шума | 26 дБ |
| Объем накопителя | 6 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | 0.25 Вт |
| Потербление мощности в режиме простоя | 4 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | до 5.3 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 65°C |
| Серия | IronWolf |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/мин |
| Скорость передачи данных | 202 Мб/с |
| Среднее время поиска | нет данных |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | в рабочем состоянии: 80 Gs / при хранении: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 13 080 ₴
