
Зволожувач повітря Levoit VeSync OasisMist Smart Humidifier LUH-O451S-WEU (HEAPHULVSEU0063Y) ( 23294 )
6 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: HEAPHULVSEU0063Y
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Налаштування теплого та прохолодного розпилення роблять розумний зволожувач Levoit OasisMist ідеальним і для літньої спеки, і для зимових морозів. Завдяки резервуару з вертикальним наповненням, подвійним обертовим соплам на 360° й інтелектуальному контролю цей витончений пристрій робить перебування вдома максимально сприятливим і для сну, і для роботи. А висока потужність, до 45 год безперервного зволоження та можливість вибрати улюблений колір підсвітки є приємними бонусами. Levoit VeSync OasisMist за 35 хвилин підвищує вологість приміщення на 60%!
Холодне та тепле розпилення
На відміну від звичайних зволожувачів, ви можете вибирати між 2 режимами розпилення. Теплий туман від 40 °C до 60 °C допоможе вам почуватися комфортніше взимку, не створюючи температурних контрастів. А влітку холодний туман полегшить симптоми алергії, подбає про рослини та зробить ваш мікроклімат свіжим і приємним.
Розумне керування і 2 сопла на 360 градусів
За допомогою безплатного застосунка VeSync ви можете керувати параметрами, перевіряти вологість повітря, налаштовувати бажаний її рівень, створювати розкладу, встановлювати таймери й багато іншого, хай де ви будете. Також приємним бонусом є голосове керування з Google Assistant або Amazon Alexa, яке особливо стане в пригоді, поки ви будете зайняті грою з малюком або хатнім улюбленцем. Використовуйте 2 сопла, що обертаються, щоб вибирати напрямок розпилення на 360 градусів.
Цільова вологість
Для повного комфорту в кімнаті рекомендуємо вибрати той рівень вологості, який вам найприємніший, наприклад, 40-50%. І Levoit автоматично працюватиме так, щоб збільшувати потужність, коли вологість у приміщенні стає меншою від обраного рівня, або ж зменшувати у разі перевищення обраних цифр.
Світлодіодна палітра кольорів
Зайдіть у застосунок VeSync і встановіть ваш улюблений колір для ролі нічника або створення романтичної, енергійної або, наприклад, медитативної атмосфери! У вашому розпорядженні неймовірна гама, тому вибирайте та насолоджуйтеся.
Великий резервуар для води
Вас усе ще турбує закладеність носа, кашель або сухість у роті? Великий 4,5-літровий резервуар Levoit забезпечує до 45 годин зволоження, допомагаючи вам комфортно спати та працювати вдома.
Вертикальне наповнення
Оновлена конструкція Levoit полегшує ваш досвід взаємодії з пристроєм. Його не потрібно перевертати, від'єднувати та розливати воду підлогою. Просто зніміть верхню кришку та наповніть резервуар.
Ароматерапія
Додайте 10-15 крапель ваших улюблених ефірних олій, щоб створити ароматне домашнє спа. Відштовхуйтеся від вашого настрою та планів, наприклад, хвойні олії прекрасно підійдуть під глибокий релакс, а цитрусові аромати тонізуватимуть і сприятимуть концентрації уваги.
Спіть у тиші
Не потрібно терпіти шум і свист під час сну — зволожувач повітря Levoit працює тихо та стабільно, щоб створити для вас вдалу атмосферу. Використовувати його вночі безпечно завдяки функції автоматичного вимкнення, яка тимчасово зупиняє роботу після закінчення води в резервуарі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levoit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Тип | Увлажнитель |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Ароматизация | Нет |
| Озонирование | Нет |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Да |
| Автоматическая регулировка влажности(гигростат) | Да |
| Автоотключение | Да |
| Вентиляция | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 152 х 304 х 274 мм |
| Детский дизайн | Нет |
| Диапазон мощности | 101 Вт и более |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость резервуара для воды | 3.1 - 5 л |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Ионизация | Нет |
| Обслуживаемая площадь | 40 м2 |
| Очищение | Нет |
| Подсветка корпуса | без подсветки |
| Производительность | 401 мл/ч и более л/хв |
| Расход воды | 550 мл/ч литр/мин |
| Регулятор интенсивности испарения | Да |
| Регулятор интенсивности пара | Да |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 31 - 40 м2 |
| Способ установки | Напольный |
| Тип питания | Сеть |
| Тип увлажнения | ультразвуковой |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | белый с черным |
| пульт ДУ | без пульта ДУ |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴




