
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQE5A (90LM0CJ1-B01171) IPS Black 165Hz ( 24843 )
10 710 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0CJ1-B01171
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю QHD (2560x1440) і частотою оновлення 165 Гц (OC), розроблений для професійних геймерів і захопливого ігрового процесу.
Мінімальний час відгуку 0.3 мс GTG забезпечує плавний ігровий процес, а технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) додатково зменшує ефект ореолу та розмиття зображення під час руху.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium й ексклюзивна технологія Variable Overdrive забезпечують плавний ігровий процес без розривів зображення.
DisplayWidget Center дає змогу легко налаштовувати параметри монітора за допомогою миші.
Технологія TUF Gaming AI з функціями на основі ШІ для поліпшення ігрового процесу користувачів.
TUF Gaming VG27AQE5A — це 27-дюймовий QHD-монітор (2560 x 1440), що пропонує п'ять поліпшень для ігор найвищого рівня. Він обладнаний функцією розгону до частоти оновлення 165 Гц і час відгуку 0.3 мс, а також підтримкою AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-SYNC для максимально плавної гри. Завдяки покращеному кольоропередаванню, оновленому ігровому ШИ та простому керуванню через DisplayWidget Center, цей монітор дасть вам можливість бути попереду конкурентів.
Виняткові ігрові враження
Швидкий IPS-панель забезпечує швидкий час відгуку, неймовірно плавний ігровий процес і чітке зображення з роздільною здатністю 2560 x 1440, що дасть змогу вивести ваші ігри на новий рівень.
Неперевершена ігрова продуктивність
Монітор VG27AQE5A, що має потужну розгін до частоти оновлення 165 Гц і час відгуку 0.3 мс (мінімум), забезпечує блискавичну швидкість ігрового процесу з плавною графікою без затримок.
Гра без обмежень
Підтримує технологію NVIDIA G-SYNC і AMD FreeSync Premium для плавного зображення без розривів. Крім того, технологія ASUS ELMB усуває ефект ореолу під час ігор із високою частотою кадрів.
Яскраві кольори, покращений ігровий процес
125% охоплення колірного простору sRGB дає монітору VG279QM5A відтворювати яскраві кольори та глибший контраст для чудово захопливого зображення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.3 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 615x453x193 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | глянцевая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 45 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 10 710 ₴




