
Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 V2 (TUF-BE3600 V2) (90IG0A90-MO9C00) ( 20552 )
7 286 ₴
- Готово к отправке
- Код: TUF-BE3600 V2
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для використання пристрою на території України оновіть програмне забезпечення:
https://www.asus.com/ru-ru/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-gaming-routers/tuf-gaming-be3600/helpdesk_bios?model2Name=TUF-Gaming-BE3600
Дводіапазонний ігровий маршрутизатор TUF Gaming BE3600 V2 з WiFi 7, обладнаний потужним процесором, надвисокою швидкістю обчислення, 3-етапною переадресацією портів, AiMesh для Mesh WiFi та AiProtection Pro для безпеки мережі.
Надшвидкий WiFi 7 — маршрутизатор наступного покоління WiFi 7 збільшує швидкість до 3600 Мбіт/с.
Модуляція 4K-QAM — абсолютно новий 4096-QAM забезпечує збільшення швидкості передавання в 1,2 рази, порівнюючи з попереднім поколінням.
Підтримка ASUS AiMesh — підтримуйте AiMesh для створення мережі для всього будинку.
Перевірена довговічність і стабільна робота — TUF Gaming BE3600 призначений для надійності та пройшов перевірені випробування для забезпечення надійної та стабільної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Количество антенн | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.56 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Мост |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | игровой |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | с поддержкой Mesh |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 274 х 205 х 168 мм |
| Скорость Wi-Fi | 688 Мбит/сек + 2882 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | BE3600 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 7 286 ₴




