
ДБЖ для роутерів/комутаторів DC1018P DC UPS 10400 mAh Black (2020000426844) ( 27435 )
4 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2020000426844
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення DC1018P XOKO 5В-12В максимальною потужністю 18 Вт, з вбудованими літієвими акумуляторами загальною ємністю 10400 мА·год.
ДБЖ DC1018P забезпечує резервним електроживленням пристрою з вхідною напругою 5 В/9 В/12 В в умовах зневоднення або нестабільної роботи електромережі. Підтримує одночасне живлення до трьох пристроїв, наприклад: ONU-термінал, WiFi роутер, смартфон/планшет, камери відеоспостереження та інші...
DC1018P має на борту такі роз'єми: DC 9 В, DC 12 В, USB Type-A 5 В, POE 15V/24V (з пермікачем) і вхідний роз'єм 85-265 В для під'єднання пристрою до електромережі.
Акумуляторна батарея міні ДБЖ — це чотири вбудовані Li-ion акумулятори типу 18650 ємністю 2600 мА·год (загальна ємність 10400 мА·год або 38 Вт·год). Застосування літієвих акумуляторів забезпечує невелику вагу та швидке заряджання.
ДБЖ DC1018P здатний забезпечити безперебійну роботу під'єднаних до нього приладів, якщо немає електрики, тривалістю від 6 до 24 годин (залежно від загальної потужності цих пристроїв), а час повного заряджання акумуляторів ДБЖ становить майже 2 годин.
Принцип роботи DC1018P такий: через вхідний роз'єм ДБЖ під'єднується до електромережі, інші прилади під'єднуються до вихідних роз'ємів, згідно з їх робочою напругою. Якщо на вході пристрою є електроживлення — ДБЖ автоматично заряджатиме свої батареї та живить зовнішні прилади. У разі зникнення електрики DC1018P миттєво переходить на свій акумулятор, під'єднаний пристрій «не помітить» перемикання й зможе працювати надалі (до 10 годин) на заряді батареї до появи електрики.
Джерело безперебійного живлення DC1018P дає змогу бути з інтернетом, навіть коли у квартирі або будинку немає електроенергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.4 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 0 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | нет данных |
| Входное напряжение | 85-265 В |
| Выходное напряжение | 5-24 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 160х33х105 мм |
| Емкость батарей | 10.4 Ач |
| ЖК-дисплей | Нет |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Защита от перегрузки | нет данных |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество Euro-розеток (Schuko) | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Мощность активная | 18 Вт |
| Мощность полная | до 500 VA |
| Назначение | Для роутера |
| Наличие USB-порта | Нет |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | резервный (Off-Line) |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴








