
Накопичувач HDD SATA 2.0 TB Seagate Barracuda 7200 rpm 64 MB (ST2000DM001)_Refurbished ( 23514 )
6 251 ₴
- Готово к отправке
- Код: ST2000DM001_Refurbished
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Refurbished — відновлений товар. Часто товар повертається виробнику з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або паковання, записування залишків, що залягають, пошкодження під час транспортування. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських параметрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем буфера | 64 MB |
| Состояние | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 626 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Восстановленный | Да |
| Габариты | 146.99 х 101.6 х 26.11 мм |
| Назначение | для компьютеров |
| Объем накопителя | 2 ТБ |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 5.9 Вт |
| Серия | BarraCuda |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/мин |
| Среднее время поиска | 4,16 мс |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 6 251 ₴
