
БФП А4 цв. Canon i-Sensys MF664Cdw c Wi-Fi (6928C008) ( 24256 )
22 945 ₴
- В наличии
- Код: 6928C008
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Canon Серія i-SENSYS MF660
Компактні та швидкі багатофункціональні кольорові принтери формату A4, призначені для основних завдань друку.
Друк високої якості
Створюйте високоякісні відбитки за допомогою тонерів із широким колірним діапазоном і отримуйте яскраві та насичені роздруки з чудовим передаванням як світлих, так і темних тонів.
Поліпшення показників екологічності
Піклуйтеся про довкілля — вибирайте пристрої з великим вмістом переробленого пластику. Менша вага принтерів сприяє зниженню викидів під час перевезення.
Покращена продуктивність
Підвищуйте показники спільної роботи та продуктивності завдяки високій швидкості друку та сканування. Легко скануйте документи невеликого розміру, включно з чеками та квитанцією, щоб зменшити обсяг ручної роботи та зберігати паперові копії.
Зручний користувальний інтерфейс
Використовуйте інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс для легкого виконання різних завдань друку та сканування і швидкого доступу до потрібних розділів онлайн-руководства за QR-кодом. Заощаджуйте час за допомогою майстра налаштування, який автоматично завантажує та встановлює програмне забезпечення.
Система комплексного захисту
Програма Security Settings Navigator рекомендує відповідні параметри для захисту від витікань даних і кіберзагроз.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество цветов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Ethernet | Да |
| NFC | Нет |
| USB | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Автоматическая двухсторонняя печать | Да |
| Встроенный СНПЧ | отсутствует |
| Габариты (ШхВхГ) | 425x461x397 мм |
| Дисплей | цветной |
| Другие поверхности печати | глянцевая бумага, конверты, фотобумага |
| Изменение масштаба при сканировании | - |
| Комплект поставки | МФУ, стартовые картриджи, кабель питания, инструкция пользователя |
| Объем печати в месяц | 2500 стр |
| Печать | цветная |
| Печать без полей | Нет |
| Печать с Cloud | Да |
| Печать с USB-накопителей | Да |
| Печать с карт памяти | Нет |
| Печать с мобильных устройств | Нет |
| Питание от аккумулятора | Нет |
| Плотность бумаги | 60-163 г/м2 |
| Поддержка AirPrint | Да |
| Поддержка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Поддержка СНПЧ | Нет |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Разрешение при копировании | 600 х 600 dpi |
| Разрешение сканера оптическое | 600 х 600 dpi |
| Рекомендованное количество страниц в месяц | 250 - 2500 стр/мес |
| Ресурс черно-белого картриджа в комплекте | 1400 стр |
| Сенсорный дисплей | Да |
| Скорость копирования | 25 стр/мин |
| Скорость сканирования | 50 изобр/мин |
| Скорость цветной печати | 25 стр/мин |
| Скорость черно-белой печати | 25 стр/мин |
| Совместимые картриджи | 075, 075H |
| Технология печати | лазерная |
| Факс | Нет |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4 |
| Цвет корпуса | White |
| Энергопотребление | 580 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 22 945 ₴





