
Акумуляторна батарея BYD BatteryBox LV5.0+ 51.2V 100AH ( 16094 )
46 914 ₴
- Готово к отправке
- Код: BatteryBox LV5.0+
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Battery-Box LV5.0+ — новітня низьковольтна акумуляторна батарея від BYD. У конструкції батареї використовуються осередки LFP власного розроблення, перевірені в мільйонах електромобілів.
Основними перевагами LV5.0+ є:
- максимальна потужність заряду/розряджання — 1С, 100 А
- пікова потужність розряду — 200 А, 10 с
- максимальна глибина заряду — 100%
- баштова установка без додаткових кріплень
- максимальна висота вежі 6 модулів
- максимальний розмір встановлення зберігання енергії 32 батареї або 163,84 кВтч
— просте встановлення Plug-and-Play, автоматичне настроювання із сумісними інверторами одним
натисканням
- гарантія виробника — 10 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BYD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 195 мм |
| Длина | 625 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон ёмкости | выше 85 А·ч |
| Емкость батареи | 100 А·ч |
| Цвет | Серый |
| Максимальный ток заряда | 100 А |
| Максимальный ток разряда | 100 А |
| Материал корпуса | Металл |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 0-45°C |
| Рабочий диапазон температур, °C | от 0°C до +50°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | 95 % |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клемм | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 46 914 ₴





