
Зволожувач повітря Levoit Oasis Mist 1000S Smart Ultrasonic Cool Mist Tower LUH-M10 (HEAPHULVSEU0082Y) ( 14496 )
11 159 ₴
- Нет в наличии
- Код: HEAPHULVSEU0082Y
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Раціонально використовуйте свій час і зведіть до мінімуму кількість повторних наповнень із сотнею годинника безперервного зволоження Levoit OasisMist1000S! Резервуар для води із системою фільтрації запобігає утворенню цвілі, внутрішній фільтр пом'якшує жорстку воду, зменшуючи накопичення нальоту та забруднень. А розумне керування в мобільному застосунку й автоматичний режим зроблять ваш досвід використання ще якіснішим.
Розумне керування і сопло на 360 градусів
За допомогою безплатного застосунка VeSync ви можете керувати параметрами, перевіряти вологість повітря, налаштовувати бажаний її рівень, створювати розкладу, встановлювати таймери й багато іншого, хай де ви будете. Також приємним бонусом є голосове керування з Google Assistant або Amazon Alexa, яке особливо стане в пригоді, поки ви будете зайняті грою з малюком або хатнім улюбленцем. Використовуйте сопло, що обертається, щоб вибирати напрямок розпилення на 360 градусів.
Цільова вологість
Для повного комфорту в кімнаті рекомендуємо вибрати той рівень вологості, який вам найприємніший, наприклад, 40-50%. І Levoit автоматично працюватиме так, щоб збільшувати потужність, коли вологість у приміщенні стає меншою від обраного рівня, або ж зменшувати у разі перевищення обраних цифр.
Великий резервуар для води
Вас усе ще турбує закладеність носа, кашель або сухість у роті? Великий 10-літровий резервуар Levoit забезпечує до 100 годин зволоження, допомагаючи вам комфортно спати та працювати вдома.
Вертикальне наповнення
Оновлена конструкція Levoit полегшує ваш досвід взаємодії з пристроєм. Його не потрібно перевертати, від'єднувати та розливати воду підлогою. Просто зніміть верхню кришку та наповніть резервуар.
Ароматерапія
Додайте 10-15 крапель ваших улюблених ефірних олій, щоб створити ароматне домашнє спа. Відштовхуйтеся від вашого настрою та планів, наприклад, хвойні олії прекрасно підійдуть під глибокий релакс, а цитрусові аромати тонізуватимуть і сприятимуть концентрації уваги.
Спіть у тиші
Не потрібно терпіти шум і свист під час сну — зволожувач повітря Levoit працює тихо та стабільно, щоб створити для вас вдалу атмосферу. Використовувати його вночі безпечно завдяки функції автоматичного вимкнення, яка тимчасово зупиняє роботу після закінчення води в резервуарі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levoit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 27.5 Вт |
| Тип | Увлажнитель |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Озонирование | Нет |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Да |
| Автоматическая регулировка влажности(гигростат) | Да |
| Автоотключение | Да |
| Ароматизация | с ароматизацией |
| Вентиляция | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 214 х 728 х 253 мм |
| Детский дизайн | Нет |
| Диапазон мощности | 30 Вт и менее |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость резервуара для воды | 7.1 л и более |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Ионизация | Нет |
| Цвет | белый с черным |
| Обслуживаемая площадь | 55 м2 |
| Очищение | Нет |
| Подсветка корпуса | без подсветки |
| Регулятор интенсивности испарения | Да |
| Регулятор интенсивности пара | Да |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 51 - 70 м2 |
| Способ установки | Напольный |
| Тип питания | Сеть |
| Тип увлажнения | ультразвуковой |
| Управление | Сенсорное |
| пульт ДУ | с пультом ДУ |
Информация для заказа
- Цена: 11 159 ₴









