
Монітор Asus 27" VY279HGR (90LM06D3-B02171) IPS Black 120Hz ( 17996 )
7 558 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM06D3-B02171
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості:
27-дюймова FHD IPS-панель із частотою оновлення 120 Гц (OC) для плавного перегляду відео та звичайного ігрового процесу
Технологія SmoothMotion і MPRT 1 мс усувають трасування й забезпечують чітке та ясне відтворення відео та щоденне використання
Адаптивна синхронізація забезпечує плавне, без артефактів зображення за будь-якої частоти кадрів
Фірмова тривала антибактеріальна обробка пригнічує ріст бактерій і грибків на лицьових панелях монітора та гарячих клавішах
Технологія Eye Care Plus містить режим Color Augmentation, що допомагає користувачам із дефіцитом колірного зору краще розрізняти кольори, а Rest Reminder допомагає користувачам керувати часом роботи екрана
ASUS DisplayWidget Center дає змогу користувачам легко змінювати параметри монітора за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 120 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4.05 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 612x435x202 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 21 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 7 558 ₴




