Acer Nitro ED240QP0bi — універсальний вигнутий ігровий монітор, який підходить для виконання різноманітних завдань. Обладнаний роздільною здатністю 1920x1080 пікселів і частотою оновлення 144 Гц. Ви з легкістю зможете грати в ігри, дивитися лекції, копіювати дані в таблиці або просто дивитися контент на YouTube. Незалежно від того, ви професіонал-програміст чи звичайний користувач, монітор впорається з будь-яким завданням.
Вигнутий монітор ідеально підходить для роботи та розваг. Він має більше охоплення діапазону, порівнюючи зі звичайними моніторами. Кольори та деталі ігрового процесу матимуть реалістичніший та витонченіший вигляд, щоб зануритися до межі. Функції VisionCare 1.0, BlueLight Shield і Flicker-Less мінімізують напругу під час тривалих сесій.
Завдяки надзвичайно вузькій рамці насолоджуйтеся найкращим зануренням у новітні ігри з настроюванням кількох моніторів на 178 градусів. Насолоджуйтеся безперервністю між екранами під час ігор, роботи або загального комп'ютера. Інтерфейсів усього два — VGA і HDMI, але цього досить, щоб під'єднати пристрій до джерела відеосигналу або об'єднати монітори між собою.
Дизайн виробу сучасний і універсальний, зроблений у чорному кольорі. Кут нахилу монітора можна змінювати під власні потреби та переваги. Завдяки наявному кріпленню VESA, монітор можна підвішувати на стіну, що зможе неабияк заощадити простір у кімнаті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 4 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 540x420x210 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.6" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Да |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 17 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 4 915 ₴







