
Вентилятор NZXT F280 RGB Core Black (RF-U28HF-B1) ( 13023 )
3 223 ₴
- Готово к отправке
- Код: RF-U28HF-B1
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентилятори F Series RGB Core забезпечують яскраве освітлення за допомогою восьми індивідуально адресованих RGB-світлодіодів і чудове охолодження з високим статичним тиском. Вісім індивідуально адресованих світлодіодів, встановлених на маточині вентилятора, прекрасно розсіюються через напівпрозорі лопаті, створюючи чудовий світловий ефект.
Вишукана конструкція маточини та лопатей забезпечує підвищений статичний тиск, проштовхуючи повітря через радіатор і забезпечуючи водночас чудовий повітряний потік. Це забезпечує чудовий тепловідвід у поєднанні з рідинним охолоджувачем або радіатором, а також під час використання як приплив або витяжки. Персональні комбінації освітлення за допомогою програмного забезпечення NZXT CAM. Синхронізація з усіма сумісними освітлювальними аксесуарами NZXT.
Вентилятор з PWM-керуванням дає змогу регулювати швидкість обертання, забезпечуючи найкраще охолодження без зниження рівня шуму. Підшипники Fluid Dynamic Bearings забезпечують високу стабільність обертання, знижують шум від підшипників і збільшують термін експлуатації вентилятора до 60 000 годин. Антивібраційні гумові куточки гасять вібраційний шум на будь-якій швидкості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NZXT |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | F-Series |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | 60000 ч |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Воздушный поток | 98.61 CFM |
| Давление | - |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная скорость оборотов | 2000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальный ток | 0.59 A |
| Подсветка | ARGB |
| Размеры | 280 х 120 х 26 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | 3-Pin |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет крыльчатки | белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 223 ₴





