
Блок живлення Cougar GES750, 80 Plus Gold, 750W ( 14534 )
4 834 ₴
- В наличии
- Код: GES750
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення COUGAR GES сертифікований за стандартом 80 PLUS Gold і забезпечує стабільну роботу навіть за температури 40 °C. Він обладнаний вбудованим роз'ємом PCIe 12V-2x6 і відповідає стандартам Intel ATX 3.1 і PCIe 5.1. Він ефективно підтримує графічні процесори нового покоління за допомогою одного кабелю 12+4, досягаючи ККД до 91%. Це знижує енергоспоживання, зменшує витрату електроенергії та забезпечує стабільне подавання живлення.
Сертифіковано ATX 3.1
Розроблена для підтримки систем наступного покоління, серія COUGAR GES відповідає стандарту ATX 3.1. Маючи свою конструкцію 12V-2X6, вона забезпечує живлення графічних карт наступного покоління через один 12+4-контактний кабель. Маючи рейтинг ефективності 80 PLUS Gold, вона забезпечує високоякісну стабільність, довговічність і надійність.
Розроблено для наступного покоління графічних процесорів
Серія COUGAR GES підтримує нову специфікацію PCIe 5.1: її потужна та стабільна продуктивність відповідає потребам графічних процесорів наступного покоління. Обладнаний власним модульним роз'ємом PCIe 12V-2X6, довжина 600 мм забезпечує достатній запас для зниження ризику неправильного з'єднання під час складання ПК без потреби використання адаптера 6+2 контактів.
Ефективність
Серія GES вирізняється високоефективною конструкцією, що перевершує стандарт 80 PLUS Gold, що допоможе заощадити гроші на рахунках за електроенергію.
Ідеальне співвідношення швидкості обертання вентилятора та рівня шуму
Завдяки ексклюзивному 120-міліметровому вентилятору COUGAR з гвинтовим підшипником вдосконалена конструкція лопатей вентилятора підвищує плавність повітряного потоку й оптимізує безшумну роботу.
Точне регулювання. Стабільна робота
Конструкція GES LLC, DC-DC і Tri-Sense (3.3, 5 і 12 В) забезпечує високоякісні вихідні сигнали для надстабільної роботи. Оптимальна продуктивність за температури 40 °C.
Стильний дизайн
Гладкий рельєфний чорний дизайн і оптимальна довжина кабелю забезпечують легке й естетичне складання ПК.
Особливості
Підтримка графічних карт PCI Express 5.1 з 12+4-контактним роз'ємом
Міцний вентилятор із гвинтовим підшипником
Сумісність із новітніми технологіями ПК
Сертифіковано 80 PLUS Gold
Компактний розмір блока живлення для всіх корпусів ПК
Тиха робота
Бездоганна робота за 40 °C
Повний захист SCP, OCP, OVP, UVP, OPP, OTP
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 62.5А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | 2 |
| NLO (работа без нагрузки) | Нет |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 6 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Нет |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 150х140х86 мм |
| Длина кабеля | - |
| КПД | 91% |
| Цвет | Черный |
| Модульное подключение | без модульного подключения |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
Информация для заказа
- Цена: 4 834 ₴




