
Акумуляторна батарея Njoy GP05122F 12 V 5 AH (BTVACEUOBTO2FCW01B) ( 18666 )
1 266 ₴
- Готово к отправке
- Код: BTVACEUOBTO2FCW01B
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея герметична та перезаряджається, забезпечуючи довгострокову та надійну якість. Вони повністю не вимагають обслуговування й мають низьке саморозряджання — всього 3% ємності, зниженої на місяць.
Акумулятор має чудовий час заряджання та перезаряджання, а також розрахунок термін експлуатації в плавальному режимі та в режимі очікування від 5 до 8 років. Ви отримаєте понад 260 циклів за 100% глибини розряджання.
Ви можете найкраще використовувати акумуляторні або охоронні системи, системи сигналізації, ДБЖ, медичне обладнання, обладнання зв'язку, системи аварійного живлення, електроінструменти, іграшки, кабельне телебачення, контрольне обладнання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.41 г |
| Высота | 101 см |
| Диапазон ёмкости | 5 - 9 А·ч |
| Емкость батареи | 5 А·ч |
| Цвет | Черный |
| Максимальный ток заряда | нет данных |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Рабочий диапазон температур, °C | нет данных |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | 36 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | F2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 266 ₴





