
Акумуляторна батарея Deye SE-F5Pro-C 51.2V 100Ah ( 13591 )
43 896 ₴
- В наличии
- Код: SE-F5Pro-C
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SE-F5Pro-C виробництва компанії Deye — це сучасний літієвий (LFP) акумулятор із номінальною напругою 51.2 В і великою ємністю 100 А·год, що забезпечує загальний показник зберігання енергії 5.12 кВт·год.
Відчуйте неперевершену енергетичну незалежність із SE-F5 Pro, передовим модулем акумулятора змінного струму, розробленим для надійних автономних систем накопичення енергії (ESS). Розроблений для забезпечення продуктивності, надійності та гнучкості акумулятор змінного струму SE-F5 Pro є ідеальним вибором для вимогливих енергетичних потреб, слугуючи основою вашої системи сонячних батарей. Це рішення забезпечує надійну основу для енергетичних систем, які можна адаптувати, пропонуючи певний рівень гнучкості, подібний до портативної сонячної батареї, з урахуванням загального проєктування системи та її переміщення.
Літієві залізо-фосфатні батареї серії 51.2 В були розроблені для забезпечення резервного живлення віддалених або зовнішніх телекомунікаційних установок, як-от термінали доступу, базові приймачі та контролери базових станцій. Ця система має характеристики якісної системної інтеграції, високу надійність, тривалий термін експлуатації та широкий діапазон робочих температур.
УСЛІЕННЯ ОБСЛУЖУВАННЯ
Акумулятори Deye не можна під'єднувати до інвертерів інших виробників.
1. Без CAN-зв'язку — через добу акумулятор засинає.
2. Якщо спрацює захист у BMS розряджанням — ви його не запустите.
3. Інвертори інших виробників відразу дають повний зарядний струм (без плавного росту) — це може призвести до виходу з ладу BMS і це буде не гарантійний випадок.
4. Під час звернення в технічну підтримку або сервіс акумулятор має бути приєднаний до інвертора Deye з налаштованим Логером (Solarman або DeyeCloud) з виходом в інтернет.
5. Під час користування в сервіс має надаватися фото/відео встановленого обладнання, включно із серійними номерами.
6. Обладнання має бути встановлене кваліфікованими фахівцями.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 44 кг |
| Высота | 547 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 404 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон ёмкости | выше 85 А·ч |
| Емкость батареи | 100 А·ч |
| Цвет | Серый |
| Максимальный ток заряда | 100 А |
| Максимальный ток разряда | 150 А |
| Материал корпуса | Металл |
| Наличие дисплея | LCD |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25±2°C |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -20°C до +55°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клемм | Phoenix Contact |
Информация для заказа
- Цена: 43 896 ₴
