
Блок живлення DeepCool GamerStorm PF600X 600 W (R-PF600X-HD0B-JGEU) ( 14248 )
2 723 ₴
- Готово к отправке
- Код: R-PF600X-HD0B
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бронзовий рівень ефективності, отриманий завдяки сертифікації 80 Plus, Cybenetics і PPLP, забезпечує 88% ефективність за типових навантажень (50%), неабияк зменшує втрати енергії та тепловиділення, одночасно продовжуючи термін експлуатації блока живлення.
Завдяки використанню тайванських високоякісних твердотільних та електролітичних конденсаторів, серія PF-X гарантує час затримки вимкнення не менш ніж 16 мс за навантаження 75%, що забезпечує надійний захист від аномальних вимкнень живлення. 5V Stand-By Line використовує електролітичні конденсатори від двох основних японських брендів, термін експлуатації яких учетверо довший, порівнюючи зі звичайними, забезпечуючи стабільну роботу в режимі очікування впродовж дня.
Для відповідності стандарту Intel ATX 2.52 використовується активна технологія PFC + подвійне перемикання + перемикання постійного струму (DC-DC) у поєднанні з двоступеневою схемою електромагнітних перешкод. Це неабияк зменшує пульсаційний шум і відхилення напруги, що забезпечує найкращі електричні характеристики та сумісність.
Високоякісний вентилятор із довговічними підшипниками продовжує термін експлуатації на 30%, порівнюючи зі звичайним вентилятором, і може постійно працювати впродовж семи годин на добу в середовищі з температурою 40?. Тим часом аеродинамічний дизайн, що ґрунтується на розташуванні друкованої плати та опору потоку, забезпечує чудову стабільність і тиху роботу.
Обладнаний спеціально розробленими кабелями GamerStorm у ізоляції, що неабияк спрощує встановлення та під'єднання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GamerStorm |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 50А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 16А |
| +5V | 16А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | 2 |
| NLO (работа без нагрузки) | Да |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | Нет |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 6 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Да |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Входное напряжение | 200-240 В |
| Габариты | 140х150х86 мм |
| Длина кабеля | MB (20+4) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 620 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 2 х 550 мм; SATA + Molex - 450 + 150 + 150 + 150 мм |
| КПД | 88% |
| Цвет | Черный |
| Модульное подключение | без модульного подключения |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
Информация для заказа
- Цена: 2 723 ₴






