
Мінімийка Karcher K 2 Power Control (1.673-600.0) ( 13136 )
7 439 ₴
- В наличии
- Код: 1.673-600.0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Станьте експертом з прибирання завдяки застосунку Karcher Home&Garden: у поєднанні з мийкою високого тиску Karcher K 2 Power Control ви досягнете найкращих результатів прибирання. У застосунку є корисний консультант із застосування, який підтримує користувача практичними порадами та рекомендаціями щодо кожного завдання очищення. Мийка високого тиску обладнана пістолетом високого тиску та 2 розпилювальними трубками з адаптером Quick Connect. Рівень тиску можна встановити безпосередньо на розпилювачі Click Vario Power — для максимального контролю під час виконання будь-якого завдання очищення. Апарат також має регульовану за висотою телескопічну ручку для зручного транспортування і зберігання, всмоктувальний шланг для легкого нанесення мийних засобів, практичні тримачі для приладдя, пістолет високого тиску та кабель, а також 5-метровий шланг високого тиску.
Продовження терміну гарантійного обслуговування
Під час реєстрації апарата, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий термін гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное давление | 110 бар |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.99 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Нет |
| Габариты | 246 x 280 x 586 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Давление | 101 - 130 бар |
| Длина шланга | 5 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | отсутствуют |
| Контейнер для моющего средства | отсутствует |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Регулятор давления | отсутствует |
| Состояние | Новое |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 439 ₴






