
Акумуляторна батарея Prologix 12.8 V 12 AH 153.6Wh (PLFP12-12) LiFePO4 ( 11752 )
2 501 ₴
- Готово к отправке
- Код: PLFP12-12
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Prologix — провідний український виробник комп'ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, що відповідає найкращим стандартам якості.
Незалежно від того, чи є ви індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, яке відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами в усьому світі, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей і успіху. Prologix — це не просто бренд, це стиль життя, що відбиває віру в потужність технологій і їхній вплив на наше життя.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.35 кг |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон ёмкости | 10 - 18 А·ч |
| Емкость батареи | 12 А·ч |
| Цвет | Черный |
| Максимальный ток заряда | 6 А |
| Максимальный ток разряда | 12 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Рабочий диапазон температур, °C | от 0°C до +50°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клемм | F2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 501 ₴



