Контролюйте більше, ніж просто вага! З розумними вагами Goodvibes Life+ BM9720F0 від Tefal ви краще дізнаєтеся своє тіло завдяки 15 показникам складу тіла, доступним у зручному застосунку Goodvibes. Відстежуйте та візуалізуйте прогрес, встановлюйте цілі та домагайтеся позитивних результатів із легкістю. Завдяки необмеженій кількості користувачів ваги ідеально підходять для всієї родини та друзів.
Позитивна версія вас
Під'єднайте ваги Goodvibes Life+ до інтуїтивного застосування Goodvibes — дізнавайтеся своє тіло та легко відстежуйте прогрес.
Контроль складу тіла та прогресу
Отримайте доступ до 15 показників, включно з вагою, індекс маси тіла, масу жиру, м'язову масу та багато інших.*
Зручність та інтуїтивність
Легко переглядайте свій прогрес у застосунку завдяки зрозумілим панелям, корисним метрикам і щоденному відстеженню результатів.
Поєднання точності й елегантності
Розумні ваги з чотирма датчиками з неіржавкої сталі в преміальному дизайні, що гармонійно доповнить будь-який інтер'єр.
Точність і висока максимальна вага
Максимальне навантаження до 180 кг — підходить для будь-якої комплекції, з точністю вимірювання до 50 г.**
Необмежена кількість користувачів
Ідеально для підтримки здоров'я всією сім'єю і з друзями — користувачі розпізнаються автоматично для максимального комфорту.
Синхронізація програми
Синхронізуйте програму з Google Fit, Apple Health і/або Fitbit для ще більшої зручності.
Готові до використання
У комплекті три батарейки AAA, щоб ви могли почати користуватися відразу.
* 15 показників містять: вага, індекс маси тіла, відсоток жиру, масу жиру, м'язову масу, кісткову масу, рівень білка, безжирову масу тіла, вміст води в організмі, вісцеральний жир, базовий метаболізм, метаболічний вік, підшкірний жир, скелетні м'язи та масу води в організмі.
** Точність 50 г до 100 кг, понад 100 кг — 100 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовключение | Да |
| Автоматическая идентификация пользователя | Нет |
| Автономная работа на одном заряде | нет данных |
| Автоотключение | Да |
| Базальная скорость метаболизма (BMR) | Да |
| Биологический возраст | Да |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Вид дисплея | скрытый |
| Габариты | 300х300х25 мм |
| График изменения веса | Да |
| Диагностические функции | Да |
| Диагональ дисплея | нет данных |
| Дополнительно | подсветка дисплея |
| Единицы измерения | килограммы, граммы |
| Измерение протеина/белка | Да |
| Индикатор заряда батареи | Да |
| Количество сенсоров | 4 |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | весы, батарейки, инструкция |
| Контроль за весом | Да |
| Механизм измерения | электронный |
| Определение доли висцерального жира | Да |
| Определение доли воды | Да |
| Определение доли жировой ткани | Да |
| Определение доли костной ткани | Да |
| Определение доли мышечной ткани | Да |
| Память (количество пользователей) | неограниченно |
| Расчет индекса массы тела (BMI) | Да |
| Синхронизация с приложениями | Fitbit, Google Fit, AppleHealth, GoodVibes |
| Синхронизация с устройством | Да |
| Совместимость устройств | Android / iOS |
| Тип | диагностические (Smart) |
| Тип / Емкость батареи | - |
| Тип и количество элементов питания | 3хААА |
| Тип сенсоров | закрытые |
| Шаг шкалы измерения | 50 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 735 ₴










