
Ваги підлогові Tefal GoodVibes Sport BM9740F0 ( 17840 )
2 107 ₴
- В наличии
- Код: BM9740F0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З розумними вагами Tefal Goodvibes Sport BM9740F0 отримаєте поглиблене розуміння складу свого тіла! Просто під'єднайтеся до інтуїтивного застосунка Goodvibes, щоб отримати доступ до 17 показників складу тіла та відстежувати прогрес за допомогою зручних інформаційних панелей і корисних метрик. Висока максимальна вага, точність вимірювання й необмежена кількість користувачів роблять їх ідеальним вибором для підтримки форми разом із сім'єю та друзями.
Позитивна версія вас
Під'єднайте ваги Goodvibes Sport до інтуїтивного застосування Goodvibes — дізнавайтеся своє тіло та легко відстежуйте прогрес.
Точний контроль складу тіла
Отримайте доступ до 17 показників, включно з вагою, індекс маси тіла, масу жиру, м'язову масу та багато інших.*
Зручний та інтуїтивний застосунок
Переглядайте прогрес у застосунку завдяки зрозумілим панелям, корисним метрикам і щоденному відстеженню результатів.
Поєднання точності й елегантності
Розумні ваги з непомітними датчиками (ITO) для повного аналізу складу тіла — у стильному преміальному дизайні.
Точність і висока максимальна вага
Максимальне навантаження до 200 кг завдяки біоелектричному імпедансному аналізу та непомітним датчикам (ITO) — з точністю до 50 г**
Необмежена кількість користувачів
Ідеально для підтримки форми всією сім'єю і з друзями — користувачі розпізнаються автоматично для максимального комфорту.
Синхронізація програми
Синхронізуйте програму з Google Fit, Apple Health і/або Fitbit для ще більшої зручності.
Готові до використання
У комплекті чотири батарейки AAA, щоб ви могли почати користуватися відразу.
* 17 показників містять: вага, індекс маси тіла, відсоток жиру, м'язову масу, кісткову масу, рівень білка, безжирову масу тіла, вміст води в організмі, вісцеральний жир, базовий метаболізм, метаболічний вік, підшкірний жир, скелетні м'язи, частка м'язової маси, безліч білка.
** Точність 50 г до 100 кг, понад 100 кг — 100 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 200 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовключение | Да |
| Автоматическая идентификация пользователя | Нет |
| Автономная работа на одном заряде | нет данных |
| Автоотключение | Да |
| Базальная скорость метаболизма (BMR) | Да |
| Биологический возраст | Да |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Вид дисплея | скрытый |
| Габариты | 310х310х25 мм |
| График изменения веса | Да |
| Диагностические функции | Да |
| Диагональ дисплея | нет данных |
| Дополнительно | подсветка дисплея |
| Единицы измерения | килограммы, граммы |
| Измерение протеина/белка | Да |
| Индикатор заряда батареи | Да |
| Количество сенсоров | 4 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | весы, батарейки, инструкция |
| Контроль за весом | Да |
| Механизм измерения | электронный |
| Определение доли висцерального жира | Да |
| Определение доли воды | Да |
| Определение доли жировой ткани | Да |
| Определение доли костной ткани | Да |
| Определение доли мышечной ткани | Да |
| Память (количество пользователей) | неограниченно |
| Расчет индекса массы тела (BMI) | Да |
| Синхронизация с приложениями | Fitbit, Google Fit, AppleHealth, GoodVibes |
| Синхронизация с устройством | Да |
| Совместимость устройств | Android / iOS |
| Тип | диагностические (Smart) |
| Тип / Емкость батареи | - |
| Тип и количество элементов питания | 4хААА |
| Тип сенсоров | закрытые |
| Шаг шкалы измерения | 50 г |
Информация для заказа
- Цена: 2 107 ₴









