
Крісло для геймерів Anda Seat Phantom 3 Size L Dark Gray Fabric (AD18Y-06-GB-F) ( 18030 )
14 879 ₴
- Готово к отправке
- Код: AD18Y-06-GB-F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4 УРОВНЯ ВЫСОКОЭФФЕКТИВНОГО ДИЗАЙНА
Подаруйте собі неперевершений ігровий досвід
Ергономічний дизайн
Зніміть навантаження з усього тіла під час сидіння.
Розширена форма сидіння
Простіше сидіння з більшою еластичністю
MagClap Легкий процес складання
Завдяки модульній конструкції magclap складання більше не викликає клопоту.
Сталевий каркас
Захист від корозії та іржі, чудова здатність витримувати великі навантаження.
Функція гойдання
Кут нахилу до 160°
Встановіть кут спинки та зафіксуйте його в ідеальному положенні.
60 кг/м3 Re-Dense Піна Memory Foam
Підтримує вашу спину, зберігаючи поставу в її природному положенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Темно-серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенные механизмы | механизм Conventional Tilt, наклон спинки, газлифт |
| Каркас | Металл |
| Обивка | ткань |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | 160° |
| Размеры сиденья | 53 х 53 см |
| Размеры спинки | 55 х 84 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | с регулировкой подлокотников |
| Тип | геймерское кресло |
Информация для заказа
- Цена: 14 879 ₴









