
Смартфон Blackview BV9200 8/256 GB Rugged Green (6931548310556) ( 15123 )
12 178 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931548310556
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Blackview BV9200 — максимальний захист!
Blackview BV9200 — це повноцінний захищений смартфон із дуже вдалими характеристиками. Води та ударів корпус не боїться, адже він повністю прогумований. Дизайн витримали у фірмовому стилі, який багатьом сподобається. Також варто велику увагу приділити деталям, які стосуються характеристик, адже тут дуже багато цікавих фішок. Наприклад — невеликий світловий індикатор пропущених повідомлень, що міститься біля камер ззаду.
Параметри для будь-яких завдань.
Процесор Helio G96 здатний дати чудову продуктивність, водночас акумулятор ємністю 5000 мА·год дав змогу досягти невеликої товщини корпусу. Основна фішка моделі в плані акумулятора — швидке заряджання на 66W. Вона здатна зарядити смартфон менш ніж за годину! Також позначимо, що Blackview BV9200 Black став першим захищеним смартфоном із бездротовою зарядкою, потужність якої 30W!
З мультимедіа все гаразд.
Смартфон обладнується двома динаміками для відтворення звуку, а програмна оптимізація зроблена компанією Harman. Це дає досить об'ємний і якісний звук, якого вистачить і для комфортної гри, і для перегляду відео. Так само тут 8 Гб оперативної та 256 Гб постійної пам'яті — цих параметрів вистачить для того, щоб Ви ні в чому собі не відмовляли. Водночас є 3-компонентний слот: 2 для сім-карток, і окремо є для карти пам'яті!
Революційний дисплей 120 Гц!
Так, IPS-матриця встановлена з частотою оновлення зображення 120 Гц. Це багато про що говорить. Плавність зображення тут чудова, немає жодних сумнівів, що цей девайс буде одним із найкращих у плані якості картинки. Роздільна здатність матриці FullHD+, а діагональ становить 6.6 Дм. До речі, цей смартфон є одним із перших, де дисплей захищений склом Gorilla Glass 5 — воно дуже міцне та практично не дряпається у звичайних умовах експлуатації.
Камера для справжніх цінителів.
50-Мп модулі камери в смартфонах Blackview ще на початку 2022 року показали себе чудовим образом. Зараз цей самий модуль завдяки співпраці з компанією ArcSoft став на стільки крутим, що його можна назвати одним із найкращих серед сегмента захищених смартфонів. Чіткість і стабілізація — все це є, і працює на 100% добре. Також у смартфоні є ширококутний об'єктив із камерою на 8 МП — це дійсно вдалий смартфон для сучасних і активних!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 310 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Да |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 174.5x81.8x13.6 мм |
| Диагональ экрана | 6.6" - 7" |
| Емкость аккумулятора | 5000 - 5999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Цвет | черно-зеленый |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 66 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 50+8 Мп |
| Особенности | Защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 2408x1080 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview BV9200 |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | 11.01 - 15 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Частота процессора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 12 178 ₴




