
Планшет Blackview Tab 16 Pro 8/256 GB Gray (6931548316800) ( 18175 )
10 287 ₴
- В наличии
- Код: 6931548316800
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Планшет Blackview Tab 16 Pro — це чудовий баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного процесора Unisoc T616, тому забезпечує бажану швидкодію під час виконання будь-яких завдань.
11-дюймовий FHD екран відтворює чітке реалістичне зображення. Різні режими користувача — режим читання, нічний і темний режими дають змогу налаштувати екран відповідно до потреб користувачів і зовнішніх умов освітлення.
Планшет Blackview Tab 16 Pro обладнаний основною 13-мегапіксельною камерою, 8-мегапіксельною фронтальною камерою з підтримкою функції Google Smart Lens і потужними динаміками, що відтворюють чистий і виразний звук. Спілкуйтеся онлайн і записуйте плавне відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Зі швидкою оперативною пам'яттю обсягом 8 ГБ, яку можна збільшити до 24 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатися між програмами. 256 ГБ вбудованої пам'яті розв'язують питання зберігання електронних ігор, застосунків, відео, світлин, музики та інших файлів. Збільшуйте додаткове сховище до 2 ТВ, використовуючи TF карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя — планшет підтримує дві SIM-картки. Не витрачайте час на внесення пінкоду — сканер обличчя захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати ґаджет.
Підтримка Widevine L1 дає змогу відтворювати відео в роздільній здатності до 1080 з преміальних сервісів, як-от Amazon Prime Video, Disney+ та інших.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS, що ґрунтується на Android 14, забезпечує належний захист даних і пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить планшет простим і зручним у використанні.
Професійний пакет WPS Office дає змогу легко створювати, редагувати та спільно працювати над документами Word, електронними таблицями, PowerPoint і PDF-файлами.
Функція Split View дає змогу одночасно відкрити два вікна для перегляду, зберігати комбінації застосунків і отримувати доступ до розділеного перегляду одним дотиком. Під'єднуйтеся до бездротової клавіатури та миші та працюйте в режимі ПК 2.0.
Планшет Blackview Tab 16 Pro чудово працює з різними навігаційними системами — GPS, Glonass, Beidou та Galileo. Він допоможе визначитися з оптимальним напрямком руху, коли ви у дорозі.
Акумулятора ємністю 7700 мA/год вистачає до 18 годин активного використання. Функція швидкого заряджання 18 Вт допоможе швидко поповнити заряд планшета.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 503 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7700 mAh |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Графический процессор | PowerVR GE8320 |
| Диагональ экрана | 10.1" - 11" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Емкость аккумулятора | 6000 мАч - 7999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наличие HDMI | Нет |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие аудио разъема 3.5 мм | без разъема 3.5 мм |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие клавиатуры | без клавиатуры |
| Наличие стилуса | стилус в комплекте |
| Наличие чехла / защитного стекла | с чехлом |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Особенности | - |
| Поддержка SD-карты | до 2 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Процессор | Unisoc Tiger T616 |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Размер (ВхШхГ) | 256.75 x 167 x 7.45 мм |
| Разъем | USB Type-C |
| Разрешение экрана | 1920 x 1200 |
| Серия | Blackview Tab 16 Pro |
| Сканер отпечатков пальцев | Нет |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7 - 10 мм |
| Установленная ОС | Android 14.0 |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 10 287 ₴






