
Планшет Blackview Tab 6 3/32GB 4G Dual Sim Peach Gold ( 19517 )
4 531 ₴
- Готово к отправке
- Код: Tab 6 3/32GB 4G Gold
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Blackview Tab 6 — досить компактний планшет за скромні гроші, який знадобиться для елементарних завдань, чи то навчання, чи то робота. Він має максимально простий вигляд і відповідає стилю компанії Blackview. Задня панель має вставку з камерою та спалахом. Фронтальна панель водночас чорна, що також можна вважати цілком логічним рішенням. Загалом, рамки навколо дисплея не можна назвати великими, але вони й не крихітні зовсім.
Два за ціною одного
У Blackview Tab 6 два SIM-слоти, він дає змогу здійснювати виклики, серфінг у мережі та багато іншого. Ставте 797 карту, і він перетвориться на габаритний смартфон. 8" екран з роздільною здатністю HD чудово підходить для робочих завдань, читання й розваг.
Більше, ніж просто книга
У Blackview Tab 6 є режим Grayscale, що забезпечує захист очей під час читання. , а не екран Крім зручного читання, ілюструйте в моменти натхнення Основна камера 5 Мп — дає змогу записувати уроки, сканувати документи та зберегти найкращі моменти навчального життя. Робіть записи, ілюстрації, нотатки, зберігайте голосові записи та фотографії.
Планшет ідеально збалансований у плані дизайну та якості матеріалів, які застосовувалися для збирання, тому загалом має дуже приємний вигляд девайс. Товщина корпусу становить 9.45 мм, а вага планшета 365 г — досить скромно, як для планшетів загалом, і набагато менше, ніж планшети цієї ж компанії, але з діагоналлю більше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 365 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 5580 mAh |
| Графический процессор | PowerVR GT7200 |
| Диагональ экрана | 8" |
| Емкость аккумулятора | 4000 мАч - 5999 мАч |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 4 |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие аудио разъема 3.5 мм | с разъемом 3.5 мм |
| Наличие клавиатуры | без клавиатуры |
| Наличие стилуса | без стилуса |
| Наличие чехла / защитного стекла | без чехла / стекла |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основная камера | 5 Мп |
| Поддержка SD-карты | до 128 ГБ |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Процессор | Unisoc UMS312 |
| Размер (ВхШхГ) | 207.6 х 124 х 9.45 мм |
| Разъем | USB Type-C |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7 - 10 мм |
| Установленная ОС | Android 11.0 |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
Информация для заказа
- Цена: 4 531 ₴


