Міцний захищений смартфон Blackview BV4800 — чудовий вибір для активних людей. Беріть його із собою в туристичні походи, на риболовлю, наукові експедиції, будівельні майданчики, виробництво або склади — цей ґаджет створений для використання в складних експлуатаційних умовах.
Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810, а отже, стійкий до ударів, падінь із висоти до 1,5 м і впливу низьких температур. Рівень захисту від пилу та вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин.
HD+ екран відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Надійний 4-ядерний процесор MediaTek Helio А22 забезпечує високу продуктивність за низького енергоспоживання.
Смартфон Blackview BV4800 обладнаний вбудованими 13 МП основною і 5 МП фронтальною камерами та потужним динаміком, який відтворює чистий і виразний звук. Спілкуйтеся він-лайн і записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Основна камера смартфона підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft®. Вона допоможе провести приголомшливе портретне знімання з розмитим фоном і мати чудовий вигляд на всіх світлинах, зроблених у режимі Beauty. Знімайте чудові пейзажі в панорамному режимі, отримуйте барвисті світлини в режимі HDR, розглядайте найдрібніші деталі на чітких зображеннях у нічному режимі.
Зі швидкою оперативною пам'яттю обсягом 3 ГБ, яку можна збільшити до 6 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатися між програмами. 64 ГБ вбудованої пам'яті розв'язують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, світлин, музики та інших файлів. Збільшуйте додаткове сховище до 1 ТБ, використовуючи TF-карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя — смартфон підтримує під'єднання 4G на двох SIM-картах.
Вбудований NFC модуль дає змогу одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватися громадським транспортом, обмінюватися цифровим контентом і під'єднувати електронні пристрої.
Смартфон Blackview BV4800 чудово працює з різними навігаційними системами — GPS, Glonass, Galileo і Beidou. Він допоможе визначитися з оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Android 13 забезпечує належний захист даних і пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим і зручним у використанні.
Акумулятор ємністю 5180 мА/год забезпечить тривалу автономну роботу смартфона.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5180 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 285 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | MediaTek Helio A22 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Безрамочный дисплей | Нет |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 174.7х81.5х13.5 мм |
| Диагональ экрана | 6.56" |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Да |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 13 - 20 МП |
| Особенности | Защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1612х720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview BV4800 |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | 11.01 - 15 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 МП и менее |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 354 ₴






