
Смартфон Blackview Color 8 8/128 GB Gray (6931548316992) ( 10566 )
6 581 ₴
- В наличии
- Код: 6931548316992
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смартфон Blackview Color 8
Blackview Color 8 — це смартфон, який перевершить ваші очікування. Він обладнаний 6.75-дюймовим HD+ IPS-дисплеєм, що забезпечує яскраві кольори та чітку графіку. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, ви отримаєте неймовірні враження під час перегляду відео або виконання інших завдань. Ультрасучасне гальванопокриття гарантує, що на ньому не залишиться відбитків пальців, створюючи особливі відчуття техпроцесу. Пориньте в динамічне багатозадачне середовище й отримаєте виняткові мультимедійні можливості. 8197 із затримками перезавантаження й насолоджуйтеся безперервною грою у всій красі.
Розширення пам'яті до 1 Тб
Завдяки 256 ГБ ПЗП і можливості розширення до 1 ТВ вам ніколи не доведеться стикатися із розчаруванням через попередження про брак пам'яті! Тепер зберігайте великі медіафайли або завантажуйте фільми у високій роздільній здатності онлайн на свій розсуд із меншим ризиком збоїв, зависань або уповільнення системи.
Від разючих пейзажів на відкритому повітрі до дрібних деталей вашого повсякденного життя — 50-мегапіксельна матриця COLOR 8 надійно фіксує все це. забезпечуючи світлини ідеальною й точною експозицією.
Нічний режим
Нічний режим робить ваші нічні знімки чіткішими, з найкращим кольоропередаванням і зниженим шумом.
Панорамний режим
Як вмістити всю велич дикої природи в один кадр? Увімкніть режим панорами та зафіксуйте все довкола одним кадром. Режим краси Режим краси згладжує всі вади, зберігаючи водночас вашу природну красу. Не пропустіть можливість зробити селфі в умовах низького освітлення завдяки функції підсвічування обличчя. Ця технологія освітлює ваше обличчя м'яким природним світлом, завдяки чому кожен портрет матиме приголомшливий вигляд навіть у темряві. Роздільна здатність високої чіткості забезпечує реалістичну та яскраву картинку.
Динамік Smart-K Box
Відчуйте, як оживає ритм за допомогою акустичної системи Smart-K, перетворюючи музику та моменти кіно на бентежні враження, що викликають справжнє захоплення!
Масивна ємність батареї
Час зарядитися? Швидке заряджання 18 Вт швидко зарядить батарею.
Розумне попереднє завантаження
Вивчивши ваш шаблон відкриття застосунків, Blackview Color 8 з інтелектуальним попереднім завантаженням може передбачити, яку програму ви збираєтеся запустити, і допомагає прискорити запуск ваших програм на 23%.
Ігровий режим
Активуйте непотрібні сповіщення й повністю пориньте в захопливий момент.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 214 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc Tiger T616 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 167.8x77.4x9.1 мм |
| Диагональ экрана | 6.6" - 7" |
| Емкость аккумулятора | 6000 - 6999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 50+2 Мп |
| Особенности | - |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1600х720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview Color 8 |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | 9.01 - 10 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 581 ₴






