
Смартфон Blackview Shark 8 8/128 GB Dual Sim Blue (6931548315162) ( 19862 )
7 413 ₴
- В наличии
- Код: 6931548315162
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смартфон Blackview SHARK — це чудовий баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного восьмиядерного процесора MediaTek Helio G99, тому забезпечує бажану швидкодію під час виконання будь-яких завдань. Отримуйте абсолютно нові ігрові враження та можливості оброблення зображень.
Інтегрована система охолодження ефективно відводить тепло з процесора, що дає змогу досягти бажаної продуктивності без зміни тривалості автономної роботи.
Великий 6,78-дюймовий, 2,4K FHD+ дисплей із частотою оновлення 120 Гц відтворює чітке реалістичне зображення та плавне відео. Яскравість 500 нітів дає змогу без перешкод користуватися смартфоном просто неба в сонячну погоду.
Смартфон Blackview SHARK обладнаний основною 64-мегапіксельною камерою Samsung® ISOCELL GW3, 13-мегапіксельною Samsung® ISOCELL 3L6 фронтальною камерою й надгумким динаміком Smart-К, який відтворює чистий і виразний звук. Спілкуйтеся він-лайн і записуйте плавне відео з роздільною здатністю до 2К, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Смартфон підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft® 7.0. Вона допоможе провести приголомшливе портретне знімання з розмитим фоном і мати чудовий вигляд на всіх світлинах, зроблених у режимі Beauty. Робіть селфі в умовах слабкого освітлення — підсвічування обличчя SHARK 8 не дасть зіпсувати ваші фото, зроблені під час вечірніх прогулянок. Знімайте чудові пейзажі в панорамному режимі, отримуйте барвисті світлини в режимі HDR, розглядайте найдрібніші деталі на чітких зображеннях у нічному режимі.
Зі швидкою оперативною пам'яттю обсягом 8 ГБ, яку можна збільшити до 16 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатися між програмами. 128 ГБ вбудованої пам'яті розв'язують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, світлин, музики та інших файлів. Збільшуйте додаткове сховище до 1 ТБ, використовуючи TF-карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя — смартфон обладнаний трьома слотами для карток і підтримує одночасно дві SIM-картки та TF карту. Не витрачайте час на внесення пінкоду — сканер пальців захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати телефон.
Вбудований NFC модуль дає змогу одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватися громадським транспортом, обмінюватися цифровим контентом і під'єднувати електронні пристрої.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS 4.0, яка базується на Android 13, забезпечує належний захист даних і пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон Blackview SHARK простим і зручним у використанні.
Акумулятора ємністю 5000 мА/год вистачає до 26 годин розмов, 7 годин перегляду відео, 6 годин ігор або на 437 годин у режимі очікування.
Функція швидкого заряджання 33 Вт допоможе швидко поповнити заряд смартфона, а функція реверсного заряджання дає змогу заряджати інші пристрої через порт USB Type-C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 198.3 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 168.5х76.6х8.35 мм |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Емкость аккумулятора | 5000 - 5999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 33 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 64+2 Мп |
| Особенности | игровые |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 2460x1080 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview Shark 8 |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 13 Мп |
| Частота процессора | 2.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 7 413 ₴




