
Смартфон Motorola Moto G06 4/128 GB Arabesque (PBA20019RS) ( 10441 )
6 819 ₴
- Готово к отправке
- Код: PBA20019
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смартфон нового рівня
Насолоджуйтеся найбільшим дисплеєм Moto G з діагоналлю 6,88 дюйма з поліпшеними параметрами яскравості для використання за будь-якого освітлення. Також модель обладнана стереодинаміками з удвічі потужнішими басами та технологією Dolby Atmos. Оперативна пам'ять обсягом до 12 ГБ за допомогою функції RAM Boost забезпечує багатозадачність без затримок. Фіксуйте кожну мить за допомогою камери на 50 Мп на основі ШІ та інструментів редагування Google Photos. Крім того, захист стандарту IP64, скло Corning Gorilla Glass 3 і преміальне покриття з екошкіри надають додаткової впевненості. Функція «Обвести та виявити» від Google і заряд акумулятора, якого вистачає на 2 дні, відкривають нові можливості.
Найпотужніший розважальний центр
Насолоджуйтесь улюбленим контентом на дуже великому яскравому 6,88-дюймовому дисплеї з технологією Water Touch, яка дає змогу користуватися пристроєм навіть мокрими руками. Також пристрій обладнаний технологією Dolby Atmos і стереодинаміками з функцією посилення басів, яка забезпечує вдвічі потужніше звучання.
Інтелектуальні інструменти = виразні фото
Зробіть чіткіші та виразніші знімки за допомогою вдосконаленої камери на 50 Мп із технологією Quad Pixel. Функції на базі ШІ автоматично покращують якість портретів і світлин, зроблених за слабкого освітлення. Вбудовані інструменти редагування Google Photos дають змогу поліпшити й персоналізувати знімки.
Надзвичайно ефективна багатозадачність
Насолоджуйтеся ефективною багатозадачністю без затримок завдяки оперативній пам'яті обсягом до 12 ГБ, що доповнена функцією збільшення RAM, що дає змогу швидко перемикатися між програмами. Вбудована функція NFC дає змогу ділитися контентом або швидко й безпечно здійснювати платежі в дорозі.
2 дні роботи від акумулятора
Автономність роботи від одного заряджання акумулятора становить 2 дні, а 1000 циклів заряджання забезпечують збереження понад 80% ємності навіть після багатьох років використання.
ШІ, що тримає темп
Миттєво знайдіть те, що потрібно, за допомогою функції «Обвести та знайти» в Google: просто обведіть, виділіть, зробіть позначку або торкніться. Швидше виконуйте всі завдання завдяки Google Gemini — вашому особистого помічника на базі ШІ, який уже попередньо встановлений і готовий до використання.
Посилений захист
Насолоджуйтеся довговічним корпусом із класом вологозахисту IP64 і склом Corning Gorilla Glass 3, а також високоякісним покриттям з екошкіри та вишуканими кольорами PANTONE.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 194 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Габариты (ВхШхГ) | 171.35x77.5x8.31 мм |
| Диагональ экрана | 6.88" |
| Емкость аккумулятора | 5000 - 5999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | IP64 |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Материал корпуса | пластик, экокожа |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Навигация | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | чехол |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 50 Мп |
| Особенности | - |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | Motorola |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Процессор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1640х720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Motorola Moto G06 |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Тип матрицы | LCD |
| Толщина корпуса | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 6 - 12 МП |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 819 ₴









