Винищувач документів офісної серії зі СУПЕРНІМ рівнем шуму та АВТОМАТИЧНИМ РЕВЕРСОМ.
Перехресне різання, 5-й рівень секретності, розмір фрагментів 2х12 мм.
Знищує одночасно до 10 аркушів паперу.
Приймає документи, скріплені скобами.
Можливість знищення пластикових карток і CD-дисків в окремому слоті.
Автоматичний старт і стоп, автоматичний реверс.
Об'єм кошика для відходів 25 л.
На панелі зображаються індикатори роботи шредера:
-перевантаження,
-перегрівання двигуна,
-авточищення,
-повний кошик,
-кошик не закритий.
Захист двигуна від перевантажень і перегрівання.
Для зручності переміщення обладнаний колесами.
ТМ Agent —??·птимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подача | Да |
| Автостарт/стоп | Да |
| Габариты | 365х282х540 мм |
| Дисплей | Нет |
| Емкость корзины | 25 л |
| Количество уничтожаемых листов за раз | 10 листов |
| Размер фрагментов | 2х12 мм |
| Реверс | Да |
| Скорость уничтожения | 2.1 м/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип резки | перекрестная |
| Уничтожение бумаги | Да |
| Уничтожение компакт-дисков | Да |
| Уничтожение платежных карт | Да |
| Уничтожение скоб/скрепок | Да |
| Уровень безопасности | 5 |
| Формат | А4+ |
| Ширина гнезда подачи | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 895 ₴






