
Знищувач документів Agent 1433.5 X (2х12) (6020673) ( 14545 )
12 003 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6020673
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Винищувач документів офісної серії зі СУПЕРНІМ рівнем шуму та АВТОМАТИЧНИМ РЕВЕРСОМ.
Перехресне різання, 5-й рівень секретності, розмір фрагментів 2х12 мм.
Знищує одночасно до 14 аркушів паперу.
Приймає документи, скріплені скобами.
Можливість знищення пластикових карток.
Автоматичний старт і стоп, автоматичний реверс.
Об'єм кошика для відходів 33 л.
На панелі зображаються індикатори роботи шредера:
-живлення
-перевантаження,
-перегрівання двигуна,
-повний кошик.
Захист двигуна від перевантажень і перегрівання.
Для зручності переміщення обладнаний колесами.
ТМ Agent —??·птимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подача | Да |
| Автостарт/стоп | Да |
| Габариты | 373x277x645 мм |
| Дисплей | Нет |
| Емкость корзины | 33 л |
| Количество уничтожаемых листов за раз | 14 листов |
| Размер фрагментов | 2х12 мм |
| Реверс | Да |
| Скорость уничтожения | 2.4 м/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип резки | перекрестная |
| Уничтожение бумаги | Да |
| Уничтожение компакт-дисков | Да |
| Уничтожение платежных карт | Да |
| Уничтожение скоб/скрепок | Да |
| Уровень безопасности | 5 |
| Формат | А4+ |
| Ширина гнезда подачи | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 003 ₴




