Смарт-ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 забезпечують ретельну перевірку стану вашого організму в будь-яку пору доби. Після кожного зважування користувач отримує детальний звіт за 25 ключовими показниками. Провідні вимірювання співпоставлені із золотим стандартом DEXA. Доступні кілька режимів вимірювання для вибору найвідповіднішого.
Ключові параметри під контролем
Просто встаньте на ваги Xiaomi Body Composition Scale S400, щоб дізнатися, чи здорово ваше тіло. Для констатації фізичного здоров'я використовується визначення відсотка жиру в організмі та його співвідношення з м'язовою масою. Смарт-девайс із високою точністю вимірює ці параметри та надає докладний аналіз вашого стану, виявляючи чинники ризику, що сприяють потенційному ожирінню. Дізнайтеся більше про вашу фізичну форму та здоров'я, щоб ефективно керувати тренуваннями, режимом живлення та медичними обстеженнями.
Новий рівень точності
Системою смарт-девайса передбачена можливість двочастотного вимірювання біоелектричного імпедансу. За допомогою високих і низьких змінних струмів, що проникають через клітинні мембрани, стає доступним вимірювання значення електричного імпедансу внутрішньоклітинних і позаклітинних рідин. Отримана інформація акумулюється для демонстрації кількості жиру в організмі, вмісту води та об'єму м'язової маси. Періодичний контроль показників дає змогу стежити за фізичним прогресом або вчасно коригувати спосіб життя.
Аналіз 25 показників
Візьміть своє здоров'я під повноцінний контроль. Одне вимірювання за допомогою смарт-ваг Xiaomi Body Composition Scale S400 надасть звіт про ІМТ, ЧСС, відсоток води в організмі, жирові відкладення, м'язову масу, відсоток вмісту білка та мінеральну щільність кісток. Оцінка рівня вісцерального жиру допомагає виявити неочевидні ризики ожиріння.
Підходять для всіх членів сім'ї
Подбайте про близьких та друзів, запрошують їх у гості для детального аналізу стану здоров'я. Ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 підходять для користувачів від 6 до 80 років і дають можливість зберігати індивідуальну інформацію про дані 36 людей. Алгоритм вимірювання жиру можна відкалібрувати для користувачів молодшої вікової групи, щоб інформація відбивається коректно. Батьки можуть детально оцінити стан здоров'я дітей і скоригувати графік їхнього харчування та фізичних вправ для зниження ризиків ожиріння.
Ваше серце під наглядом
За допомогою смарт-девайса виробляється статичний моніторинг серцевого ритму. Як знижені, так і підвищені показники можуть бути передвісниками проблем із серцево-судинною системою. Стежити за ЧСС дуже зручно: підрахунок і аналіз ведеться автоматично та виводиться на екран смартфона з попередньо встановленим застосунком.
Кілька режимів зважування
Пристрій пропонує ще більше функцій для розширення кола користувачів. В один клік перемикайтеся між режимами, використовуючи програму Mi Home або Xiaomi Home. Виберіть варіант зважування з дитиною, у якій автоматично нівелюється ваша вага, як тримача малюка або хатнього вихованця. Для перевірки балансу можна зважити невеликий предмет із точністю до 0,1 кг. У гостьовому режимі дані залишаються конфіденційними та не зберігаються в застосунку. Максимально можлива вага вимірювання становить 150 кг.
Інтерактивний дисплей
Девайс забезпечує швидкий перегляд ключових параметрів. Вміст жиру в організмі, ЧСС і рівень заряду батареї відбиваються безпосередньо на дисплеї для більшої зручності. Відкрийте програму, щоб переглянути докладні звіти та отримати деталізованіше уявлення про стан вашого здоров'я для подальших коригування режиму дня й живлення.
Миттєва синхронізація без зайвих дротів
Використовуючи вбудований модуль Bluetooth, ви можете за кілька секунд сконектувати ваги з іншим девайсом: смартфоном або планшетом. Дані вимірювань автоматично зберігатимуться й завантажуватимуться на сервер для зручного перегляду в будь-який час у застосунку. Стабільне передавання інформації дає змогу не втратити важливі дані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовключение | Да |
| Автоматическая идентификация пользователя | Нет |
| Автономная работа на одном заряде | нет данных |
| Автоотключение | Да |
| Базальная скорость метаболизма (BMR) | Да |
| Биологический возраст | Нет |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вид дисплея | скрытый |
| Габариты | 300х300х25 мм |
| График изменения веса | Да |
| Диагностические функции | Да |
| Диагональ дисплея | нет данных |
| Дополнительно | - |
| Единицы измерения | килограммы, фунты |
| Измерение протеина/белка | Да |
| Индикатор заряда батареи | Да |
| Количество сенсоров | 4 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | весы, батарейки, инструкция |
| Контроль за весом | Да |
| Механизм измерения | электронный |
| Определение доли висцерального жира | Да |
| Определение доли воды | Да |
| Определение доли жировой ткани | Да |
| Определение доли костной ткани | Да |
| Определение доли мышечной ткани | Да |
| Память (количество пользователей) | 36 |
| Расчет индекса массы тела (BMI) | Да |
| Синхронизация с приложениями | Xiaomi Home |
| Синхронизация с устройством | Да |
| Совместимость устройств | Android / iOS |
| Тип | диагностические (Smart) |
| Тип / Емкость батареи | - |
| Тип и количество элементов питания | 3хААА |
| Тип сенсоров | закрытые |
| Шаг шкалы измерения | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 252 ₴








