
Блок живлення Lian Li RS Gold 1000 Black with Hub, EU Cord (G9P.RS1000G.BH00.EU) ( 11331 )
11 779 ₴
- Готово к отправке
- Код: G9P.RS1000G.BH00.
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Lian Li RS1000G — це революційне рішення у світі блоків живлення, що поєднує в собі інноваційну конструкцію Rotatable Shift і високу енергоефективність. Розроблений для сучасних ПК, цей БЖ забезпечує максимальну гнучкість під час монтажу й ідеальний кабель-менеджмент у корпусах будь-якого формату.
Інноваційний поворотний роз'єм AC: завдяки системі Rotatable Shift вхідний роз'єм живлення можна повернути на 90°. Це дає змогу встановлювати БЖ як у стандартному, так і у вертикальному положенні, уникаючи перегинів кабелів.
Двостороннє під'єднання 24-pin: унікальна конструкція з двома роз'ємами для материнської плати на різних сторонах корпусу БЖ. Вибирайте зручніший бік для виведення кабелю, щоб зробити вашу конструкцію максимально охайною.
Стандарт ATX 3.1 і PCIe 5.1: підтримка сучасних відеокарт серії RTX 40 і майбутніх поколінь завдяки виділеному кабелю 12V-2x6 із мідними терміналами для стабільного подавання енергії до 600 Вт.
Блок живлення має офіційні сертифікати 80 Plus Gold, Cybenetics Gold і PPLP Gold. Реальна ефективність пристрою під час тестів Cybenetics навіть досягала рівня Platinum.
Розумне охолодження: 135-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику (FDB) працює в режимі Zero RPM — він повністю зупиняється за низьких навантажень, забезпечуючи абсолютну тишу.
До комплекту блок живлення входить компактний USB-концентратор — RS Hub. Він розширює здатності під'єднання периферії всередині корпусу. Хаб має вбудовані магніти, тому його можна легко закріпити в будь-якому зручному місці сталевого корпусу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lian Li |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 83.3А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | 1 |
| Floppy | Нет |
| Molex | 4 |
| NLO (работа без нагрузки) | Нет |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 5 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 12 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Да |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 150х150х86 мм |
| Длина кабеля | MB (20+4) pin - 620 мм; CPU (4+4) pin - 700 мм; CPU 8 pin - 700 мм; PCIE (6+2) pin - 3 х 650 мм; PCIE (6+2) pin - 650 + 100 мм; 16 PIN PCIe GEN5 - 650 мм; SATA - 300 + 15 + 15 + 15 мм; SATA - 400 + 150 + 150 + 150 мм; SATA - 2 х (375 + 150 мм); Molex - 50 |
| КПД | 92% |
| Цвет | Черный |
| Модульное подключение | с модульным подключением |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Охлаждение | 1х135 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
Информация для заказа
- Цена: 11 779 ₴








