Nokia 110 Power (2026) — це надійний, бюджетний кнопковий телефон з акцентом на тривалий час автономної роботи. Він обладнаний знімним акумулятором ємністю 1750 мА·год, що забезпечує, за заявами, до 15,5 днів роботи в режимі очікування. Модель пропонує 2-дюймовий TFT-екран, підтримку карт microSD, FM-радіо та міцний корпус, що ідеально підходить для дзвінків і базових функцій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 88 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| IrDA | Нет |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Габариты | 117.7x50x14.2 мм |
| Диагональ дисплея | 2" - 3" |
| Емкость аккумулятора | до 3000 мАч |
| Емкость аккумуляторной батареи | 1750 мАч |
| Защита от влаги и пыли | IP54 |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Максимальный объем поддерживаемой SD-карты | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Наличие камеры | с камерой |
| Объем оперативной памяти | 8 МБ |
| Объём встроенной памяти | 4 МБ |
| Основная камера | 0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | с поддержкой SD-карты |
| Противоударный | Нет |
| Размер SIM-карты | mini-SIM |
| Разрешение дисплея | 160х128 |
| Разъем для зарядного устройства | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 735 ₴

