Дегідрататор Graef DA506 дає змогу видалити зайву вологу з продуктів. Пристрій обладнаний термостатом, тому не просто висушує їжу, а саме позбавляє її вологи. Сушарка в дегідраторі дає змогу довше зберігати продукти завдяки тому, що вона прибирає не тільки зовнішню вологу, як стандартні сушарки, а прибирає її зсередини. Вода може призвести до виникнення цвілі та подальшого псування харчових продуктів. Щодо дегідратора, він виробляє повне сушіння, зберігаючи водночас корисні властивості в овочах і фруктах.
Пристрій обладнаний такими функціями: безперервне нагрівання, вентилятор, нагрівальний елемент і термостат у задній стінці приладу, система температурного контролю, діапазон настроюваних температур від 30 °C до 70 °C, таймер до 40 годин, 6 містких піддонів (295х365 мм) з екологічного пластику. Знімні піддони можна витягти для дегідратації продуктів великого розміру або приготування йогурту, легкого догляду та чищення, кнопки вмикання та вимкнення.
Дисплей для таймера та температури
За допомогою дисплея у верхній частині дегідратора можна легко регулювати температуру від 30 °C до 70 °C і таймер до 40 годин.
Технологія сухого балансу
Технологія Dry Balance дає змогу температурі всередині дегідратора постійно коливатися на +/- 5 °C. Завдяки цій технології всі продукти зневоднюються поступово. Температура залишається досить високою для швидкого зневоднення і досить низькою для збереження ферментів, вітамінів та інших цінних поживних речовин.
Дизайн
Конструкція висувної шухляди є ще однією ключовою перевагою дегідрататорів Graef: як і в духовці, доданий листок можна зручно висувати вперед, завантажувати та знову вставляти в дегідрататор у різних положеннях (залежно від продуктів і кількості, що підлягає зневодненню). Лотки серії DA500 не містять bpa, розміром 295 x 365 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graef |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.15 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Нет |
| Материал корпуса | Металл |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Высота секции | 3 см |
| Диапазон мощности | 501 - 800 Вт |
| Дисплей | Да |
| Индикация работы | отсутствует |
| Количество секций | 6 шт |
| Цвет | Серый |
| Максимальная загрузка | нет данных |
| Материал поддонов | пластик |
| Общий объем | нет данных |
| Приготовление пастилы | Нет |
| Прозрачные поддоны | Да |
| Размеры | 33 х 22 х 47.5 см |
| Регулировка высоты поддона | отсутствует |
| Сушка зелени и лекарственных трав | Да |
| Сушка макарон, лапши, теста | Нет |
| Сушка орехов | Нет |
| Съемные поддоны | Да |
| Температура сушки | 30 - 70 °С |
| Терморегулятор | вентилятор |
| сушка грибов | Нет |
| сушка мяса (вяление) | Да |
| сушка овощей | Да |
| сушка рыбы (вяление) | Да |
| сушка фруктов | Да |
| сушка хлеба | Нет |
| сушка ягод | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 10 539 ₴








