
Лампа на монітор OfficePro SL121B ( 19380 )
2 107 ₴
- Готово к отправке
- Код: SL121B
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спринбар OfficePro SL121B створений для вашого комфорту та продуктивності. Він має стильний дизайн і пропонує 5 режимів колірної температури з плавним регулюванням яскравості в діапазоні від 3000K до 7100K, що дає змогу легко підібрати ідеальне освітлення під будь-які потреби від теплого затишку до холодного робочого світла.
Особливістю моделі є асиметричне світло, що мінімізує відблиски від екрана монітора, неабияк знижуючи навантаження на зір і втому очей під час тривалої роботи за комп'ютером. Для створення атмосфери передбачена додаткова адаптивна RGB-підсвітка, яка реагує на довколишні звуки та може рухатися в ритм музики.
Керування всіма функціями виконується за допомогою зручного сенсорного пульта в один дотик: тут можна увімкнути або вимкнути світло, змінити яскравість і колірну температуру, активувати RGB-підсвітку або перемикати його режими. На пульті розташована також кнопка активації режиму нагадування про активність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Smart-управление | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| ZigBee | Нет |
| Вид | офисная/рабочая |
| Габариты (ШхВхГ) | 500 мм |
| Голосовое управление | Нет |
| Диапазон мощности | 5 - 10 Вт |
| Диапазон цветовой температуры | с возможностью регулирования |
| Димминг | Нет |
| Динамик | Нет |
| Для детей | Нет |
| Питание | Сеть |
| Крепление | на прищепке |
| Материал | Пластик |
| Пульт управления | Да |
| Регулирование температуры освещения | Да |
| Режим изменения цвета | Да |
| Таймер | Да |
| Тип лампы | светодиодная (встроенная) |
| Удаленное управление | пульт ДУ |
| Цветовая температура | 3000 - 7100 K |
| Эффект рассеянного света | Нет |
| Яркость (световой поток) | 700 Лм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 2 107 ₴









