
Планшет Doogee Tab T20 Ultra 12/256 Grey ( 11322 )
15 272 ₴
- Готово к отправке
- Код: Tab T20 Ultra 12/256 Grey
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З алюмінію 6 серії
Використовуючи нову, просту мову дизайну для металевого корпусу та конструкцію з аерокосмічного алюмінію 6-ї серії, який має класичний колір і делікатну піскострумину обробку для приємного дотику та чудового структурного дизайну, ми створили цей планшет. Верхня частина планшета має шліфовану металеву поверхню, що надає планшету витонченішого вигляду.
Велика ефективність завдяки більшому дисплею
Завдяки великому 12-дюймовому екрану ви можете писати документи, читати звіти та PPT-файли без збільшення. Кожен дрібний текст і докладні нотатки будуть чітко представлені.
12-дюймовий дисплей із роздільною здатністю 2.4K
DOOGEE T20 Ultra має роздільну здатність 2.4K і високу частоту оновлення для приємного візуального сприйняття. Потужна яскравість РК-дисплея 350 кд гарантує вам кришталево чисте зображення з винятковою деталізацією й точністю. Більше не потрібно намагатися розглянути екран за яскравого сонячного світла або в умовах недостатнього освітлення.
Безмежні можливості занурення
Завдяки ультравузькій рамці ви можете повністю зосередитися на екрані, створюючи відчуття безмежного занурення. Це робить DOOGEE T20 Ultra ідеальним вибором для перегляду відео.
Неперевершена якість графіки
Дисплей DOOGEE T20 Ultra з роздільною здатністю 1200 x 2000 відтворює кожну ігрову сцену. Ви відчуєте кожну деталь і колір із високою точністю. Чи то напружені битви, чи то складні візуальні ефекти, DOOGEE T20 Ultra легко впорається з усім цим, забезпечуючи безпрецедентну візуальну насолоду.
Восьмиядерний процесор Helio G99
Продуктивність DOOGEE T20 Ultra забезпечується восьмиядерним процесором Helio G99. Створений за 6-нм техпроцесом процесор забезпечує найкращий баланс продуктивності й енергоефективності.
Акумулятор на 10800 мА·год, призначений для тривалої роботи
Планшет DOOGEE T20 Ultra обладнаний потужним акумулятором ємністю 10800 мА·год і підтримує швидке заряджання 18 Вт. Довгий час автономної роботи та блискавична зарядка гарантують, що у вас ніколи не закінчиться заряд, коли він вам найбільше потрібен
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 568 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 10800 mAh |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Графический процессор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Диагональ экрана | 12.0" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Емкость аккумулятора | 10000 мАч и более |
| Защита от пыли и влаги | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Мощность зарядки | нет данных |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наличие HDMI | Нет |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие аудио разъема 3.5 мм | с разъемом 3.5 мм |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие клавиатуры | без клавиатуры |
| Наличие стилуса | без стилуса |
| Наличие чехла / защитного стекла | чехол + защитная пленка |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 12 ГБ |
| Основная камера | 16 Мп |
| Особенности | - |
| Поддержка SD-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | Doogee |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Разблокировка по лицу | Нет |
| Размер (ВхШхГ) | 278.8 x 174.3 x 7.6 мм |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Doogee T20 Ultra |
| Сканер отпечатков пальцев | Нет |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7 - 10 мм |
| Установленная ОС | Android 13.0 |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 15 272 ₴

