Відкрийте для себе новий рівень зручності з ультратонкою та стильною електронною книгою BOOX Go 10.3 (Gen II). Цей компактний ґаджет створений для тих, хто любить читати або малювати в будь-якому місці та в будь-який час, чи то затишний вечір удома, поїздка в метро, чи то подорож до іншої країни.
Адаптація до освітлення
Завдяки фронтальній підсвітці ви можете плавно переходити від холодного денного світла до м'якого бурштинового світіння, чи то яскраве сонячне світло, чи то приглушене освітлення у вітальні не напружувало Ваші очі під час читання.
Постійна творча свобода
Infinite Notes дає змогу робити почерки, здійснювати мозковий штурм і вільно досліджувати ідеї. Більше жодних проблем із браком місця ви можете додавати контент у міру розвитку ваших думок.
Ваш помічник у різних завданнях
Структуруйте нотатки за допомогою контурів, класифікуйте їх за допомогою тегів і перетворіть рукописний текст на друкований інструмент «лассо». Об'єднуйте важливі деталі подорожі в один документ за допомогою інструмента «Вставка». Чи то різні списки, начерки, чи то робочі нотатки, ви можете організувати їх так, як вам зручно.
Хмарне сховище та синхронізація
Залишайтеся на зв'язку та забезпечте доступ до своїх файлів. Синхронізуйте свої нотатки з хмарними сервісами, як-от безплатний Onyx Cloud, Google Drive, Dropbox і OneDrive. Передавайте файли без проблем за допомогою BOOXDrop, щоб легко адаптувати свої плани.
Читайте, коли вам зручно
Завдяки 64 ГБ пам'яті та підтримці 26 цифрових форматів, ви можете без проблем носити із собою тисячі книг. Читайте та робіть позначки легко у форматах EPUB, PDF, AZW3 та інших.
NeoReader
Налаштуйте ідеальний режим читання за допомогою вбудованого застосунка NeoReader. Легко адаптуйте шрифти, інтервали та поля під навколишні умови. Перейдіть у темний режим для вечірніх роздумів або тихого вечора.
Стилус InkSense Plus
За допомогою зручного стилуса InkSense Plus дає змогу створювати різні шедеври. Продумана конструкція в заряджуваному через USB-C металевий корпус зручний і практичний. Завдяки 4096 рівням тиску та чутливості до нахилу ви можете писати з високою точністю, а вбудована бічна кнопка забезпечує швидкий доступ до клавіш.
Магнітний чохол
Зручний міцний чохол обладнаний потужними вбудованими магнітами, які надійно фіксують пристрій під час транспортування. Модульна відкидна кришка легко від'єднується, що дає змогу знизити вагу пристрою.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 365 г |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| 3G/4G | Нет |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио форматы | MP3, WAV |
| Аудио-разъем 3.5 мм | Нет |
| Влагозащита | Нет |
| Встроенная память | 64Гб |
| Встроенный динамик | Нет |
| Диагональ | больше 10" |
| Диагональ дисплея | 10.3" |
| Емкость аккумулятора | 3500 мАч и более |
| Емкость батареи | 3700мАч |
| Игры | Нет |
| Интерфейсный разъем | USB Type-C |
| Количество градаций серого | 16 |
| Цвет | Серый |
| Комплект поставки | USB кабель, стилус |
| Модель книги | Go 10.3 |
| Наличие подсветки экрана | с подсветкой |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android 15 |
| Поддержка карты памяти | без поддержки карты памяти |
| Процессор | Octa-core (2.4 ГГц) |
| Размеры | 235 х 183 х 4.5 мм |
| Разрешение | 2480 x 1860 |
| Сенсорный дисплей | Да |
| Словари | Нет |
| Текстовые форматы | AZW3, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF, PPT, PPTX, PRC, RTF, TXT, ZIP |
| Тип матрицы | E Ink Carta 1200 |
| Тип сенсора | индукционный |
| Форматы изображений | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
Информация для заказа
- Цена: 26 535 ₴





