Попри надвеликий 12-дюймовий екран, Tab 18 зручніший у використанні, адже його товщина становить лише 7,9 мм, а вага — 632 г Плоскі краї відповідають витонченому вигину задньої кришки. Тонко текстурований, Tab 18 виблискує з кожного кута, демонструючи свій простий і елегантний вигляд.
12-дюймовий надширокий екран із роздільною здатністю 2.4K робить кожне зображення й текст чіткішими та яскравішими. Симетричні, тонкі рамки роблять перегляд на Blackview Tab 18 захопливішим і комфортнішим, що робить його ідеальним для редагування документів, потокового відео та багатозадачності.
Tab 18 обладнаний восьмиядерним процесором MediaTek Helio G99, який забезпечує високу продуктивність за низького енергоспоживання. Це дає змогу пристрою легко справлятися з різноманітними завданнями, включно з інтенсивними іграми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 632 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8800 mAh |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Графический процессор | Mali-G57 |
| Диагональ экрана | 11.1" - 12" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Емкость аккумулятора | от 8000 мАч до 9999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Мощность зарядки | 33 Вт |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наличие HDMI | Нет |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие аудио разъема 3.5 мм | без разъема 3.5 мм |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие клавиатуры | без клавиатуры |
| Наличие стилуса | без стилуса |
| Наличие чехла / защитного стекла | с чехлом |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 12 ГБ |
| Основная камера | 16 Мп |
| Особенности | - |
| Поддержка SD-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Размер (ВхШхГ) | 277.6х173.2х7.9 мм |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview Tab 18 |
| Сканер отпечатков пальцев | Нет |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7 - 10 мм |
| Установленная ОС | Android 13.0 |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 13 464 ₴






