Гаманець клатч чоловічий JEEP
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Довжина: 21 см;
Ширина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Закривається на блискавку та на магніти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 20 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 524 ₴







