Дитячий рюкзак Maria
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;
Висота: 33 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 750 г |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 12 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 29 см |
| Тип | Рюкзак |
Информация для заказа
- Цена: 929 ₴


