Жіноча сумка з вишивкою
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
Довжина: 21 см;
Ширина: 11 см;
Висота: 16 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 210 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Экокожа |
| Отделения | 2 основных |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зеленый |
Информация для заказа
- Цена: 996 ₴

